Kids Athletics

20161028_142349

W piątek 28 października cztery klasy edukacji wczesnoszkolnej uczestniczyły w evencie realizowanym w ramach międzynarodowego projektu „Kids Athletics”. Założeniem projektu jest propagowanie lekkiej atletyki wśród najmłodszych uczniów. Pod bacznym okiem trenera oraz wychowawców dzieci aktywnie i radośnie wykonywały wszystkie ćwiczenia sportowe. Specjalny sprzęt przywieziony przez trenera jeszcze bardziej uatrakcyjnił zajęcia LA. Były one przeprowadzone metodą stacyjną. Na każdym stanowisku było do wykonania inne zadanie, m.in. sztafeta sprintersko – płotkarska, bieg przez drabinkę koordynacyjną, skoki w ograniczone pole, rzuty dziecięcym oszczepem. Na zakończenie imprezy wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.