Czary mary

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

5 grudnia uczniowie klas I – VI odbyli niezapomnianą podróż do świata magii, a to za sprawą  niezwykłego pokazu iluzji, w którym wzięli udział.

Dzieci z zapartym tchem obserwowały magiczne triki z kartami i rozmnażającymi się piłeczkami. Podczas pokazu pojawił się oczywiście czarodziejski kapelusz,z którego wyskakiwały kwiaty, oraz pusta walizka dziwnie zapełniająca się „grubymi” pieniędzmi. Iluzjonista udowodnił uczniom, że i z pustego czasem można coś wyciągnąć, kiedy z pudła bez dna wyczarował kilka plastikowych pudełek z kolorową zawartością. Na oczach zaskoczonych widzów iluzjonista pozbył się nawet części swojej ręki, czym wywołał niemałe emocje.  Największe jednak wrażenie  na zgromadzonych  zrobił latający stolik. Przedstawienie było tym ciekawsze, że przy wykonywaniu niektórych sztuczek towarzyszyli magikowi wybrani uczniowie, którzy sprawdzali rekwizyty i sami próbowali czarować. Całe widowisko było ubarwione sporą dawką humoru. Niektórzy śmiałkowie próbowali podpatrzeć i znaleźć logiczne wytłumaczenie dla sztuczek, ale oczywiście nie udało im się to. Na zakończenie iluzjonista dostał ogromne brawa. Dzieciom zapewne na długo pokaz pozostanie w pamięci bo wywołał ogromne emocje. Szkoda tylko, że czarodziej nie zdradził uczniom triku na same szóstki.