Wigilia miejska

20161210_151322

Dnia 10 grudnia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia miała miejsce w naszym mieście Wigilia Miejska, w której jak co roku brali udział uczniowie naszej szkoły. Na tą wyjątkową uroczystość przygotowana została część artystyczna połączona ze śpiewem i tańcem.

Niewątpliwie swój ogromny udział w tym szczególnym dniu miała klasa III c. Wspólnie z wychowawcą i rodzicami  przygotowała przepiękne własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe. Świąteczne drzewko było jednym z elementów stanowiących dekorację podczas uroczystości wigilijnej dla mieszkańców naszego miasta.

Najważniejszym punktem sobotniego dnia była część artystyczna, w której brały udział pilskie szkoły. Naszą szkołę reprezentowały klasy: III a i III d. Uczniowie zaprezentowali występ pt. „Witamy Świętego Mikołaja”  składający się z piosenek świątecznych oraz kolęd. Występ został wzbogacony o taniec mikołajkowy.
Przedstawienie nagrodzone zostało gromkimi brawami oraz owacjami na stojąco.