Ziarenko dobra

20161221_110049

W ramach realizacji projektu „Ziarenko Dobra” delegacja uczniów klasy II a wraz z wychowawczynią panią B. Kuklińską udała się do Szpitala Miejskiego w Pile. Uczniowie dostarczyli chorym dzieciom materiały plastyczne, które zostały zakupione z własnych funduszy klasowych. Taka praktyczna forma prezentów na pewno zostanie doceniona przez obdarowanych i właściwie wykorzystana. Z myślą o małych pacjentach uczniowie zawieźli kolorowanki, papier ksero i inne materiały papiernicze. Chore dzieci będą mogły w trudnych dla siebie chwilach oderwać się od choroby wykonując różne prace plastyczno – techniczne. Ta praktyczna lekcja dobroci sprawiła, że mali wolontariusze nabrali ochoty i już pytali kiedy będą mogli znów komuś pomóc. Obiecali, że w czasie Wielkanocy znowu pojawią się z prezentami w szpitalu. Wszystkim chorym dzieciom drugoklasiści życzyli szybkiego powrotu do zdrowia oraz Wesołych Świąt.