Konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny i bombkę.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W grudniu SSU wprowadzając wszystkich w nastrój Świąt Bożego Narodzenia ogłosił konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny lub oryginalną bombkę.

Uczniowie jak zwykle wykazali się ogromną pomysłowością. Efektem ich pracy była wystawa, która ozdobiła szkolny hol przy wejściu głównym. Z podziwem komisja oglądała wszystkie stroiki i bombki.

Trudno było ocenić, która praca jest najpiękniejsza. Pod uwagę były brane następujące kryteria: oryginalność kompozycji, estetyka wykonania, wykorzystanie materiałów naturalnych, wkład pracy i samodzielność. Prace oceniono w dwóch kategoriach: najpiękniejsza bombka i najpiękniejszy stroik świąteczny. W kategorii pierwszej najwyżej została oceniona praca Marty Kucharskiej z klasy IV b. Na drugim miejscu znalazła się bombka Oliwii Kieruj z III d i na trzecim Hani Hermaszczuk z II a. Przyznano również kilka wyróżnień. Otrzymali je: Otylia Rutyna II a, Joanna Rosa III d, Kinga rosa V a. Zosia Berndt II b, Inga Tykwińska III a, Zuzia Skarbińska III d, Julia Krawczyk III a. W kategorii na najpiękniejszy stroik świąteczny zwyciężyła Olga Plucińska z klasy IV a. Drugie miejsce zajęła Julia Wiatr z III a, a trzecie Martyna Siwarska z II b. Wyróżnienia otrzymali: Wiktoria Wójcik III a, Ania Majocha I b, Bartosz Rydelski IV c, Jakub Pać III b, Zuzia Weinstok V b, Laura Bońka IV a i Martyna Wypchło III b.

Wszyscy zostali sprawiedliwie obdzieleni wspaniałymi nagrodami. Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!!!