III turniej ligi szachowej

20 stycznia odbył się III turniej z cyklu siedmiu turniejów wchodzących w skład ligi szachowej „O puchar Dyrektora SP 5” dla klas I – VI. W turnieju udział wzięło dziewięcioro dzieci. Po trzech godzinach zmagań zwyciężył Christian Ronaldo Lautaru – Kubik zdobywając maksymalną ilość punktów (5 pkt.) oraz tytuł „Mistrz miesiąca stycznia”. Drugie miejsce zajęła Kinga Kachelek (3,5 pkt.), a trzecie Wojciech Markiewicz (3 pkt.). Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez panią Dyrektor SP 5. Turniej został zorganizowany i przeprowadzony przez panie Monikę Bęben i Honoratę Sekuterską oraz pana Pawła Bęben. Miłą niespodziankę dla organizatorów przygotowały dwie dziewczynki Kinga Kachelek i Julia Knitter, wręczając im przygotowaną przez siebie pracę tematycznie związaną z szachami. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Zapraszamy do udziału w następnym turnieju szachowym, który odbędzie się w lutym.