III a w kręgielni

26 stycznia klasa III a wybrała się do bowling Rodło w Pile. Zabawę w kręgielni zorganizowała mama jednej z uczennic pani Iwona Wójcik. Dzieci podzieliły się na drużyny. Przy czterech torach walczyły o zdobycie jak największej ilości punktów. Rywalizacja była ogromna, czemu towarzyszyły niesamowite emocje. Po zakończeniu gry nastąpiło wręczenie dyplomów i karnetów na następną grę, które przygotowała i zorganizowała pani Iwona. W każdej drużynie nagrodzono dzieci za uzyskanie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca. Niektórzy uczniowie po raz pierwszy grali w kręgle w prawdziwej kręgielni. Były zachwycone i bardzo szczęśliwe. Stwierdzili jednogłośnie, że był to w – f ich marzeń, który chcieliby w przyszłości powtórzyć.