VI Międzyświetlicowy Turniej Gier i Zabaw Sportowych

Dnia 14 marca roku odbył się VI Międzyświetlicowy Turniej Gier i Zabaw Sportowych, organizowany przez nauczycieli świetlicy i wychowania fizycznego z naszej szkoły. W zawodach wzięły udział dzieci z klas I – III uczęszczające do świetlic szkolnych. Do zawodów zgłosiło się 8 drużyn, które rywalizowały w 5 konkurencjach. Poszczególne konkurencje udowodniły, że młodzi zawodnicy prezentują wysoki sportowy poziom i przestrzegają zasad zdrowej rywalizacji. Turniej uświetnił pokaz tańca zaprezentowany przez dziewczęcy zespół taneczny z naszej szkoły. Impreza , jak co roku wzbudziła wiele emocji i radości  wśród uczestników. Najlepszą ze świetlic okazała się Szkoła Podstawowa  STO, która zajęła I miejsce. II lokatę wywalczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4, a na III miejscu znalazła się Szkoła Podstawowa nr 2.

Wszystkie startujące drużyny otrzymały dyplomy i nagrody. Należy dodać, że turniej nie odbyłby się bez wsparcia sponsora – dyrektora Piotra Kopciała z Banku Pocztowego, któremu za pomoc serdecznie dziękujemy. Teraz można już rozpocząć przygotowania do następnego turnieju, który odbędzie się za rok.