Sześciolatki witają wiosnę

We wtorek 21 marca przedstawicielki sześcioletnich uczniów naszej szkoły, wzięły udział w Miejskim Konkursie Plastycznym dla uczniów klas I szkół podstawowych „Sześciolatki Witają Wiosnę”.

21 marca  to dzień pełen radosnych chwil i dodający wszystkim dużo energii. Kto żyw wyrusza w plener na poszukiwanie oznak charakterystycznych dla tej pory roku. Opuszczamy domowe pielesze i  udajemy się na spacer mając nadzieję na spotkanie Pani Wiosny. Nasze uczennice Jasmine Aumeller i Milena Hryceńko i Marcelina Michno pierwszy dzień wiosny przywitały na konkursie, który tradycyjnie od kilku już lat odbywa się w Zespole Szkół nr 2 w Pile. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej o tematyce wiosennej używając pasteli olejnych. Dziewczynki z naszej szkoły spisały się na medal. Uzyskały największą liczbę punktów, co przełożyło się na zdobycie zaszczytnego tytułu „Wiosennego Plastyka”. Zostały uhonorowane dyplomami i rzeczowymi nagrodami.

Bardzo cieszymy się z sukcesu pierwszoklasistek. Życzymy im, aby rozwijały swój talent plastyczny i osiągały dalsze sukcesy.