Kiermasz charytatywny

5 kwietnia uczniowie klasy 6 b wraz z wychowawczynią zorganizowali charytatywny kiermasz ozdób wielkanocnych na rzecz budowy pilskiego hospicjum. W kwietniową środę można było zakupić rozmaite rękodzieła wykonane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Starej Łubiance. Kolorowe ozdoby z pewnością pomogą udekorować dom na czas Wielkanocy. Różnobarwne jajeczka czy też kurki wykonane na szydełku sprawdzą się jako świąteczna dekoracja. Oryginalne wianuszki, które można zawiesić na drzwiach lub urokliwe świeczniki ozdobią każdy wielkanocny stół. Wszystkie rękodzieła wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród uczniów, pracowników szkoły jak również rodziców. Naszą akcją wspomogliśmy budowę pilskiego hospicjum. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że kiermasz wzbudził tak duże zainteresowanie. Dziękujemy wszystkim, którzy zakupili ozdoby i przyczynili się do wsparcia naszej charytatywnej akcji. Ogromne podziękowania kierujemy także do Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Starej Łubiance, które przekazały nam swoje prace.