Bezpieczny trzecioklasista

17 maja w Szkole Podstawowej nr 1 w Pile odbyło się podsumowanie X edycji Miejskiego Konkursu Wiedzy „Bezpieczny Trzecioklasista” oraz Miejskiego Konkursu Plastycznego dla klas I – III „Bezpieczeństwo w oczach ucznia”. W konkursie wiedzowym brały udział czteroosobowe drużyny ze wszystkich pilskich szkół podstawowych. Nasza drużyna w składzie: Maja Kędziora, Julia Knitter, Cyprian Sotek i Mateusz Świderski zajęła III miejsce. Maja Kędziora oraz Julia Knitter otrzymały również wyróżnienia zdobywając znaczącą ilość punktów.

Na konkurs plastyczny „Bezpieczeństwo w oczach ucznia” wpłynęło 121 prac. Wśród nagrodzonych byli również uczniowie naszej szkoły. W kategorii klas III miejsce III zajął Mateusz Świderski. W kategorii klas II wyróżnienie otrzymała Martyna Siwiarska. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów!