List od królowej

Otrzymaliśmy list od Królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II, stanowiący podziękowanie za przesłane, na ręce monarchini brytyjskiej, życzenia urodzinowe. Jak pisaliśmy w kwietniu, uczniowie klas starszych i młodszych na lekcjach języka angielskiego redagowali życzenia urodzinowe dla Królowej i rysowali jej portrety. Z zebranych prac wykonano jedną wielką kartę urodzinową na miarę królewską i wysłano do Londynu. Zarówno uczniowie, jak nauczyciele, doczekali się odpowiedzi. List od Królowej można obejrzeć i przeczytać w pracowni języka angielskiego (sala 40). Fajnie, że ślad naszej szkoły, a przez to i naszego miasta zaprowadził aż tak daleko i do tak niecodziennego miejsca, jakim jest Pałac Królewski Buckingham w Londynie. Uczymy się języków obcych – widać, że warto.