Smakołykowe rozmaitości

W piątek 6 października klasa V a zorganizowała pierwszy w tym roku szkolnym stragan smakołyków.

Od samego rana w holu szkoły unosiły się kuszące zapachy, które bardzo skutecznie przyciągały szkolne głodomory. Po specjały kulinarne ustawiały się długie kolejki.Można było kupić oczekiwane przez dzieci ciepłe tosty okraszone różnymi sosami oraz przeróżne ciasta. Były więc dwa rodzaje sernika, szarlotka, ciasta z galaretkami i czekoladą, były też chłodne napoje i mnóstwo innych pyszności. Pieniążki ze sprzedaży smakołyków zostaną przeznaczone na klasowe imprezy rekreacyjne i kulturalne. Stragan cieszył się tak wielkim zainteresowaniem, że rodzice postanowili organizować ich więcej. Mają już pomysły na następne pyszności.