Hokeistki z „piątki”… na szóstkę!

W minioną sobotę w naszej szkole odbył się turniej eliminacyjny Mistrzostw Powiatu w unihokeju dziewcząt. W rozgrywkach uczestniczyło 5 drużyn: SP 12, SP 11, SP 3, Salezjańska Szkoła Podstawowa i gospodarz turnieju – SP 5.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Julia Szprejda, Patrycja Bak, Daria Wojnowska, Alicja Ciszek, Małgorzata Sikorska, Dominika Powałka, a także  bramkarki – Dominika Szulc i najmłodsza zawodniczka – Olga Plucińska.

Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”, tak więc zacięta walka trwała blisko 3 godziny. Podopieczne pani Magdaleny Szwagierczak nie pozostawiły złudzeń swoim rywalkom i wysoko wygrały wszystkie mecze(SP 5 – SP12 – 3:1, SP 5 – SP 11 – 4:0, SP 5 – SSP –  8:0, SP 5 – SP 3 – 3:0).

Dziewczęta wywalczyły I miejsce w grupie i już niedługo przed nimi walka o medale w Finałach Mistrzostw Powiatu.

Życzymy dalszych sukcesów i oczywiście mocno trzymamy kciuki !!!!