Bowlingowy Turniej Mikołajkowy

4 grudnia uczniowie  klas I a, III a i IV c wybrali się do bowling Rodło w Pile. Turniej mikołajkowy w kręgielni zorganizowała mama ucznia klasy I a pani Iwona Wójcik. Dzieci podzieliły się na pięcioosobowe drużyny. Przy wyznaczonych torach drużyny walczyły o zdobycie jak największej ilości punktów. Rywalizacja była ogromna, czemu towarzyszyły niesamowite emocje. Po zakończeniu gry nastąpiło wręczenie dyplomów i karnetów  na następną grę, które przygotowała i zorganizowała pani Iwona. W każdej drużynie  z poszczególnych klas nagrodzono dzieci za uzyskanie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca. Niektórzy uczniowie po raz pierwszy grali w kręgle.  Udział w zabawie sprawił im wiele radości. Dzieci stwierdziły jednogłośnie, że był to wspaniały turniej, który chcieliby w przyszłości powtórzyć.