Konkursy kółka dziennikarskiego

DSC04800

Szkolne kółko dziennikarskie zorganizowało dwa konkursy.  Pierwszy  z nich plastyczny  pod hasłem „Jesień w oczach dziecka” był przeznaczony dla uczniów klas I. Do redakcji szkolnej gazetki dostarczono kilkanaście prac. Członkowie kółka dziennikarskiego mieli ogromny dylemat z wybraniem trzech najlepszych rysunków, gdyż pierwszoklasiści wykazali się dużym talentem plastycznym. Po burzliwych naradach wyłoniono trzy zwyciężczynie:

I miejsce Amelia Ereńska, II miejsce Gabriela Ereńska, III miejsce Natalia Szatkowska.

Drugi konkurs miał zachęcić uczniów klas IV-VI do napisania wiersza rymowanki o naszej szkole. Wyniki są następujące:  I miejsce Maria Berndt, II miejsce Iwona Stawera, III miejsce Julia Ziembikiewicz. Serdecznie gratulujemy!