Zimowisko

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak co roku zorganizowano w naszej szkole zimowisko. Wzięło w nim udział 116 uczniów. Tradycyjnie podzielono dzieci na grupy wiekowe. Przez całe dwa tygodnie uczniowie brali udział w zajęciach organizowanych w szkole jak i poza nią. Odwiedzili między innymi Muzeum Okręgowe, redakcję Tygodnika Pilskiego, Mc Donalda, Dom Kultury i oczywiście kino. Gościli w szkole ciekawych ludzi, którzy opowiadali o swoich podróżach. Nadmiar energii mogli rozładować szalejąc na sankach i urządzając wyścigi na śniegu. Poza tym chodzili na spacery, brali udział w zajęciach sportowych, tanecznych i plastyczno – technicznych, z których najbardziej polubili lepienie z masy solnej. Z całą pewnością nie mogli narzekać na nudę.