Książki naszych marzeń jeszcze raz

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

7 kwietnia w bibliotece szkolnej odbyło się kolejne spotkanie w ramach programu „Książki naszych marzeń”.Gościem biblioteki i dzieci z klasy III c była mama jednego z uczniów Pani Makowska. Przeczytała uczniom następną opowieść z książki „12 ważnych opowieści. Polscy autorzy o wartościach dla dzieci”, bowiem tą książkę dzieci upodobały sobie najbardziej i postanowiły poznać wszystkie zawarte w niej teksty. Tym razem dzieci zapoznały się z opowiadaniem o przyjaźni. Potem odpowiadały na pytania związane z tekstem. Opowiadały o przyjaźni i rozważały, czy warto mieć przyjaciela. Nie jest to oczywiście koniec ich przygody z przyjaźnią, bowiem będą jeszcze o tym mówić na lekcjach. Po zakończeniu imprezy Pani Makowska została nagrodzona brawami i miłym upominkiem.