Zabawa w Fun Factory

13101192_974228992626438_1792600214_n[1]

Uczniowie klasy II a po raz trzeci wygrali szkolną zbiórkę makulatury. Pani dyrektor w nagrodę sfinansowała dzieciom dwugodzinny pobyt  w Fun  Factory  w Pile.  22 kwietnia cała klasa pod opieką wychowawcy i jednej z mam, która zarezerwowała termin na placu zabaw, skorzystała   z otrzymanej nagrody. 500 metrowy plac zabaw okazał się dla dzieci niesamowitą atrakcją. Uczniowie wykazali się ogromną sprawnością i kondycją, pokonując wszystkie trampoliny, labirynty, baseny z piłeczkami oraz ścianki wspinaczkowe. Dla wzmocnienia sił otrzymały zdrowe napoje. Po dwóch godzinach wspaniałej, szalonej zabawy, zadowolone i szczęśliwe wróciły do szkoły na obiad. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor za tak wspaniałą nagrodę, a mamie za pomoc i opiekę.