Święto sekretarki

dzień sekretarki

25 kwietnia obchodzone jest na całym świecie Święto Sekretarki i Asystentki. Święto to nie mogło zostać niezauważone w naszej szkole. A to ze względu na naszą panią sekretarkę – panią Wiolettę Heimann, osobę oddaną bez końca pedagogom oraz uczniom. Każdego dnia pani Wioletta ze spokojem, cierpliwością i wyrozumiałością służy wszystkim pomocą. Pomimo natłoku różnych zajęć swoje obowiązki wykonuje  bardzo solidnie. Zawsze spokojna      i uśmiechnięta stanowi prawdziwe oparcie dla szkoły.

Pani Wioletta pracuje w naszej szkole od 2007 r. Przez pierwsze 2 lata pełniła funkcję intendentki. Z korzyścią dla wszystkich od 7 lat pracuje jako samodzielny referent w sekretariacie, tworząc w nim atmosferę ładu i życzliwości. W poniedziałkowe przedpołudnie szczere życzenia składali Jej zarówno nauczyciele jak i uczniowie. W imieniu całej społeczności uczniowskiej naszej szkoły, z wyrazami szacunku oraz dziękując za trud pracy, życzenia złożyli przewodnicząca  Uczniowskiego Samorządu Uczniowskiego  –  Oliwia Nowakowska oraz uczeń klasy III – Szymon Andrzejewski.

Życzymy pani Wiolecie dużo zdrowia, radosnych, pełnych słońca dni, którym będzie towarzyszyć wdzięczność  współpracowników i szczere dziecięce uśmiechy.