Hip – hopowe dziewczyny

13059355_975029279213076_128667857_n[1]

23 i 24 kwietnia w naszym mieście na Hali MOSIR odbył się turniej tańca Rytm Ulicy Kids Oranżada Hellena, w którym brały udział dzieci z naszej szkoły. Turniej organizował Sławomir Wegner, znany w naszym mieście jako Bizon, właściciel szkoły tańca hip – hop. Turniej był podzielony na dwa dni, podczas których dzieci do lat 12 mogły zaprezentować swoje umiejętności taneczne w hip – hopie, poppingu, lockingu, występując solo lub zespołowo. Szkołę Beezone, jak również naszą szkołę, reprezentowały na turnieju uczennice Julia Krawczyk, Maja Świniarska, Zuzanna Chmura, Kinga Hinc, Aleksandra Zdanowicz i Wiktoria Biłas. Dziewczynki ze swoją grupą zwaną Trampersy zajęły III miejsce w kategorii Formacje 7 – 9 lat. Jesteśmy dumni, że nasze uczennice rozwijają swoje pasje taneczne i zdobywają sukcesy. Gratulujemy!