Pięknie czytamy

DSC_0269

Dnia 31 maja w klasie II d odbył się konkurs „Pięknego czytania”. Wydarzenie to miało na celu  promowanie czytelnictwa, budzenie zainteresowań wartościową literaturą dziecięcą, kształtowanie umiejętności pięknego czytania  i uczenie rywalizacji w miłej atmosferze. Do konkursu wykorzystano książki zakupione w ramach programu „Książki naszych marzeń. W rywalizacji wzięli udział chętni uczniowie, którzy przygotowali do głośnego czytania fragment swojej ulubionej książki. Ocenie podlegały płynność i bezbłędność czytania, dykcja oraz interpretacja czytanego tekstu. Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody.  A oto wyniki:

I miejsce– Klaudia Ryś

II miejsce– Małgorzata Stawera

III miejsce– Nadia Nowak

Wyróżnienia: Paulina Frydryszek, Oliwia Kieruj, Oskar Adamczuk i Kornelia Iwanowska.