Mistrzostwa”piątki” w szachach

wp_20161014_12_40_55_pro

14 października roku odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 5 w szachach. Celem turnieju była popularyzacja szachów dziecięcych w Pile, integracja dzieci oraz wyłonienie mistrza SP nr 5.

W turnieju wzięło udział dziewięcioro zawodników. Gra toczyła się na dystansie 5 rund. Po 2 godzinnych zmaganiach Mistrzem SP 5 został Chrystian Ronaldo Lautaru Kubik z klasy IV A. II miejsce zajął Wojciech Markiewicz z klasy III A, a na trzecim znalazła się Sara Grzymisławska, również z klasy III A. Skład komisji sędziowskiej stanowili Monika i Paweł Bęben.

Wszyscy uczestnicy zasłużyli sobie na ogromne brawa i gratulacje! Życzymy im dalszych sukcesów.

Przy okazji zapraszamy do wzięcia udziału w lidze szachowej, która rozpocznie się już w listopadzie. Gdyby jeszcze ktoś chciał rozwijać swoje umiejętności szachowe to przypominamy, że zapisy do ligi szachowej odbywają się w sali nr 5 u pani Moniki Bęben.