Święta tuż, tuż

img_2909

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia ruszyły w naszej szkole pełną parą. W holu oraz w poszczególnych klasach rozbłysły pięknie udekorowane choinki, a sale powoli przybierają odświętny wystrój. Uczniowie klasy II B postanowili skorzystać z oferty Muzeum Okręgowego w Pile i wziąć udział w przedświątecznych warsztatach plastycznych. Podczas półtoragodzinnych zajęć pod czujnym okiem dwóch pań instruktorek wykonali prace z kolorowego papieru. Sopelek, kwiatek oraz gwiazdka, ozdobione błyszczącymi cekinami rozweselą naszą salę na cały okres świątecznego oczekiwania.

Zajęcia  w muzeum były wielką atrakcją dla dzieci, ponieważ po raz pierwszy wykonywały prace plastyczne w scenerii starych rzeźb, mebli i zgromadzonych zabytkowych przedmiotów. Z pewnością uczniowie zachowają je w pamięci na długie lata.