Igłą malowane

imag0079

Jak co roku Mikołajki w klasie 3 c obfitują  w wiele radosnych przeżyć. O to starają się zarówno rodzice, jak wychowawca klasy. Dlatego też 6 grudnia, właśnie z okazji Mikołajek, dzieci odwiedziła babcia jednej z uczennic, by podzielić się z uczniami swoją pasją. Pani Nowak za pomocą igły i nitki potrafi wyczarować przepiękne obrazy. Dzieci dowiedziały się, co to jest kanwa i tamborek, zobaczyły jak przebiegają kolejne etapy pracy nad haftowanym obrazem. Mogły również spróbować swoich sił w tej trudnej sztuce. Tak bardzo im się to spodobało, że zaprosiły artystkę na kolejne zajęcia z igłą i nitką. Pod koniec spotkania zjawiła się na zajęciach jeszcze pani Serocka, która przeczytała dzieciom baśń o choince. Zrobiło się bardzo miło i prawie świątecznie. To były bardzo udane Mikołajki.