Świąteczne dekoracje

wp_20161215_12_20_55_pro

15 grudnia w klasa II c postanowiła pięknie udekorować salę w związku ze zbliżającymi się świętami. Do akcji przyłączyła się jedna z mam, pani Magdalena Bońka, która nauczyła dzieci wykonywać piękne śnieżynki z papierowych torebek. Śnieżynki, dość pokaźnych rozmiarów, wszystkim dzieciom się udały. Każdy był zadowolony ze swojej pracy. Uczniowie w tym dniu wykonywali również wiele innych prac, można by rzec artystycznych. Ubierali choinkę, podarowaną również przez panią Magdę, oraz zrobili piękny, długi papierowy łańcuch, który potem przyozdobił zielone gałązki. Potem drugoklasiści rysowali swoje skojarzenia związane ze świętami. Klasa w tym dniu zdecydowanie poczuła, że święta tuż, tuż. Każde dziecko było bardzo zaangażowane w pracę. Już kilka dni wcześniej dzieci przynosiły ozdoby choinkowe do ozdoby świątecznego drzewka. Nam wypada podziękować rodzicom, a szczególnie pani Magdalenie, za zaangażowanie i wkład w życie klasy.