Przedszkolaki w szkole

10 stycznia szkołę odwiedziły dzieci z Publicznego Przedszkola nr 8.

Zostały zaproszone na zajęcia czytelniczo – konstrukcyjno – sportowe do zielonej sali w nowym bloku sportowym. Najpierw wysłuchały bajki o worku pełnym prezentów i jego przygodach. Potem porozmawiały trochę o zwyczajach Świętego Mikołaja i jego pojazdach. Potem przedszkolaki zostały podzielone na grupy. Ich zadaniem było wymyślenie i skonstruowanie najfajniejszych sań dla Mikołaja. Obie grupy wykazały się niezwykłą kreatywnością. Zbudowały piękne pojazdy, a przy okazji zmęczyły się trochę dźwiganiem wielkich klocków. Po zabawie dzieci otrzymały dyplom za wykonaną pracę, a każda grupa po paczce z cukierkami. Organizatorki imprezy, pani M. Prus i K. Bruzda także otrzymały od dzieci miłą niespodziankę. Z tego, co nam wiadomo, maluchy zjawia się w szkole jeszcze nie jeden raz.