Dla Mamy i Taty

We wtorek 19 czerwca uczniowie klas drugich wraz  wychowawcami zaprosili swoich rodziców na spotkanie z okazji „Dnia Matki i Ojca” połączone z  Rodzinnym Turniejem Sportowym. Najpierw drugoklasiści w podziękowaniu za rodzicielski trud włożony w ich wychowanie zaprezentowali krótki program artystyczny. Recytowali okolicznościowe wiersze i śpiewali piosenki. Następnie złożyli swoim ukochanym rodzicom życzenia i wręczyli namalowany przez siebie obrazek.

Po krótkiej przerwie rozpoczął się turniej sportowy. W konkurencjach brali udział uczniowie oraz ich rodzice. Zawodnicy poszczególnych zespołów dopingowani przez kibiców z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem wykonywali przygotowane dla nich zadania. Rywalizacja przebiegała w zdrowej, sportowej atmosferze. Wszystkie sportowe drużyny spisały się na medal. Rodzice i ich pociechy miło spędzili czas. Spotkanie zakończyło się zrobieniem wspólnych pamiątkowych zdjęć.