Przed nami ferie…

c9d758b8f4658ef30c62f03b3a4674e052de08e3Kochani, przed nami okres ferii zimowych. Bardzo prosimy, abyście ten czas wykorzystali na aktywny, ale zarazem bezpieczny wypoczynek. Zwracajcie uwagę w czasie swych wypraw zarówno na bezpieczeństwo na drodze, jak i na bezpieczeństwo zabawy. Korzystajcie tylko ze sprawdzonych górek, a na ślizgawkę wybierajcie raczej lodowisko, niż jezioro.

>> list << – znajdziecie tu list Rzecznika Praw Dziecka skierowany do Was w związku ze zbliżającymi się feriami;

>> HARMONOGRAM << – znajdziecie tu harmonogram zajęć przygotowanych dla Was na czas ferii zimowych; dodatkowo w środę 20 i 27 stycznia będzie czynna biblioteka szkolna od godz. 10.00 – 13.00.

ps. Po feriach wracacie 1 lutego wg. planu z I semestru. Plan na II sem. zacznie obowiązywać od 8 lutego;

MIŁEGO WYPOCZYNKU