Szkolny Festiwal Projektów Edukacyjnych

1 czerwca 2017r. uczniowie klas drugich przedstawili całej społeczności szkolnej projekty edukacyjne, nad którymi pracowali w II semestrze pod opieką nauczycieli. Oceniały je dwa składy jury: uczniów i nauczycieli.
W jednogłośnej ocenie obu zwyciężył projekt „Teatrzyk kukiełkowy – Jaś i Małgosia w fabryce czekolady” zrealizowany przez uczniów klasy IIb pod opieką p. D. Giełczyk. I miejsce zajęły także projekty „Japonia – kraj kwitnącej wiśni” oraz „Piekło Verdun”. Zwycięzcom gratulujemy! Gratulacje należą się także pozostałym uczniom, którzy włożyli dużo pracy w przygotowanie i zaprezentowanie projektów, wykazując się przy tym pomysłowością i oryginalnością.

                                                                                   p. T. Bogdanowicz