Bądź architektem swojego szczęścia

W ramach trwającego od 15 do 21 października 2018 r. Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pod hasłem: BĄDŹ ARCHITEKTEM SWOJEGO SZCZĘŚCIA w środę 17 października br. klasa 3 E wraz z wychowawcą udała się do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Pile. Uczniowie spotkali się ze specjalistką ds. rozwoju zawodowego, która przeanalizowała testy osobowości i zdolności wypełnione przez gimnazjalistów na pierwszym spotkaniu 3 października br. Obejrzeli oni także film dotyczący wyboru drogi zawodowej oraz dowiedzieli się o poszukiwanych, atrakcyjnych zawodach. Na koniec przedstawiona została uczniom obecna sytuacja na lokalnym rynku pracy. Wizyta była bardzo udana, uczniowie zadawali mnóstwo pytań, na które uzyskali wyczerpujące odpowiedzi. Następne takie spotkanie odbędzie się w listopadzie.

M. Zięcik