SUKCESY UCZNIÓW

2023/2024

SUKCESY EDUKACYJNE

Martyna Biegus 6B

  • I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Poetyckim  Haiku – Letnie czarowanie słowem pod Patronatem Prezydenta Miasta Piły oraz Instytutu Orientalistyki UAM w Poznaniu

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Wojciech Lewandowski 3a

  • Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Orzeł Matematyczny

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Antonina Ostrowska 3a

  •  Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Urszula Jaworska 3c

  • Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu ” Orzeł Ortograficzny” w roku szkolnym 2023/2024
  • Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Wiktoria Majcher 3a

  • Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu ” Orzeł Ortograficzny” w roku szkolnym 2023/2024

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Michał Trzebiatowski 3b

  • Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Orzeł Matematyczny
  • Laureat Ogólnopolskiego Konkursu ” Orzeł Ortograficzny” w roku szkolnym 2023/2024
  • Laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Drużynowo 

  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Polonistycznym „Podróż do krainy baśni” pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Piły (Antonina Ostrowska, Urszula Jaworska, Michał Trzebiatowski)

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

  • III miejsce w Turnieju First Lego League (Aleksander Beker, Adam Burda, Aleksander Duljasz, Oliwier Gadomski, Mateusz Szwemin)

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

  • III miejsce w I Miejskim Turnieju Pierwszej Pomocy Przedmedycznej pod patronatem Prezydenta Miasta Piły (Marta Manowska, Angelika Majka, Samanta Hryncewicz)

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

SUKCESY ARTYSTYCZNE

Laura Filipiak 3a

  • I miejsce grupowe w XI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego, Choceń,17.03.2024 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Hanna Chamier-Ciemińska 3b

  • wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Kaligraficznym

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zuzanna Barełkowska 3a

  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Memoriał Barbary Krzyżanowskiej-Ksok
  • I miejsce w etapie powiatowym Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Mój zębowy niezbędnik”
  • wyróżnienie w etapie wojewódzkim Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Mój zębowy niezbędnik”
  • złoty medal w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Piła Cup 2023

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Leon Lichota 5a

  • I miejsce w Miejskim konkursie  „Jesienny food plating”

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Lena Szczęsnowicz 3c

  • II miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Młodzież kontra przemoc”

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Amelia Remer 3c

  • wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Młodzież kontra przemoc”

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Leon Malinowski 1b

  • wyróżnienie w XVI Miejskim Konkursie Plastycznym „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy”

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Kornel Putkowski 2b

  • wyróżnienie w XVI Miejskim Konkursie Plastycznym „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy”

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Hanna Nowicka 2b

  • złoty medal w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Piła Cup 2023

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nadia Szklarek 3a

  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Memoriał Barbary Krzyżanowskiej-Ksok
  • wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Mój Bożonarodzeniowy Anioł” w technice przestrzennej w kategorii 9-10 lat
  • III miejsce w Międzyszkolnym konkursie  ,,Senior w mojej rodzinie” organizowanym przez Stowarzyszenie PRO SENIOR
  • wyróżnienie w Powiatowym konkursie plastycznym „Piła oczami dziecka” pod patronatem Prezydenta Miasta Piły

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Michał Trzebiatowski 3b

  • wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym na Wielkanocnego zajaczka, kurkę, baranka
  • wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie ,,Senior w mojej rodzinie”

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nina Sionda 3a

  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Memoriał Barbary Krzyżanowskiej-Ksok
  • srebrny medal w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Piła Cup 2023

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Oliwia Krawczonek 3a

  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Memoriał Barbary Krzyżanowskiej-Ksok
  • srebrny medal w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Piła Cup 2023

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Otylia Kałabuk 3c

  • złoty medal w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego GEST o puchar burmistrza Środy Wielkopolskiej w klasie tanecznej H
  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Memoriał Barbary Krzyżanowskiej-Ksok
  • srebrny medal w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Piła Cup 2023

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

SUKCESY SPORTOWE

Jagoda Majewska 2c

  • III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate „Wratislavia Cup 2024 Intercontinental” w konkurencji Kumite

  ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Liliana Szklarek 8a

  • III miejsce w XVI  Pucharze Mistrza Ogólnopolskiego Turnieju Karate Tradycyjnego w kategorii Kata 
  • III miejsce w XVI  Pucharze Mistrza Ogólnopolskiego Turnieju Karate Tradycyjnego w kategorii Kumite

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nadia Szklarek 3a

  • III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate „Wratislavia Cup 2024 Intercontinental” w konkurencji Kumite
  • II miejsce w Klubowym Turnieju Mikołajkowym w Karate Tradycyjnym
  • I miejsce w XVI  Pucharze Mistrza Ogólnopolskiego Turnieju Karate Tradycyjnego w kategorii Kata 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Drużynowo

  • III miejsce w Półfinale Wojewódzkim XXV Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt (Uczennice: Zuzanna Główczewska, Marcelina Michno, Weronika Panasiuk, Liliana Szklarek, Martyna Szulc, Maja Szymańska, Magdalena Szwedowicz, Lena Szylka, Zofia Pawlak)
  • I miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych Rejonu Pilskiego SZS Wielkopolska w Piłce Siatkowej (Uczennice: Zuzanna Główczewska, Marcelina Michno, Weronika Panasiuk, Liliana Szklarek, Martyna Szulc, Maja Szymańska, Magdalena Szwedowicz, Lena Szylka, Zofia Pawlak)
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt (Uczennice: Zuzanna Główczewska, Marcelina Michno, Weronika Panasiuk, Liliana Szklarek, Martyna Szulc, Maja Szymańska, Magdalena Szwedowicz, Lena Szylka, Zofia Pawlak)
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców kl. VII – VIII (Uczniowie: Piotr Kurek, Borys Wójcik, Adrian Słomkowski, Tymoteusz Trzupek, Błażej Król, Paweł Kaczor, Wiktor Kmieć, Marcel Tykwiński)
  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Polskiego Związku Piłki Nożnej „Wyzwania Grassroots” w kategorii klas IV – V (Uczniowie: David Marciniak, Jakub Śledzik, Antoni Pańczyk, Adam Słomkowski, Tymoteusz Sikorski, Jakub Socha, Alan Hubiasz, Oliwier Oleszkowicz, Oliwier Gadomski, Sebastian Pietrasik)
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Sztafecie 4×100 chłopców kl. VII – VIII
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Sztafecie Olimpijskiej Chłopców kl. VII – VIII
  • Mistrzostwo Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej kl. VII -VIII

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

SUKCESY INNE

Marta Manowska 8 a

  • wyróżnienie w VI Grand Prix w szachach rozegranym  w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online  
  • I miejsce w V Grand Prix w chińczyka rozegranym w ramach pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • II miejsce w V Grand Prix w literakach rozegranym  w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 
  • wyróżnienie w V Grand Prix w warcabach rozegranym  w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online  
  • wyróżnienie w V Grand Prix w domino rozegranym  w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online  
  • III miejsce w III Grand Prix w domino rozegranym  w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online  
  • III miejsce w III Grand Prix w literakach rozegranym  w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online  
  • II miejsce w III Grand Prix w warcabach rozegranym w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w drugiej kolejce Grand Prix w literakach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w czwartej kolejce Grand Prix w warcabach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w czwartej kolejce Grand Prix w szachach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Józef Berndt 8 b

  • wyróżnienie w VI Grand Prix w szachach rozegranym  w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online  
  • wyróżnienie w V Grand Prix w domino rozegranym  w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online  
  • wyróżnienie w V Grand Prix w chińczyka rozegranym  w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online  
  • wyróżnienie w III Grand Prix w literakach rozegranym  w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online  
  • wyróżnienie w III Grand Prix w warcabach rozegranym w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w drugiej kolejce Grand Prix w literakach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w drugiej kolejce Grand Prix w chińczyka rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w czwartej kolejce Grand Prix w warcabach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w czwartej kolejce Grand Prix w szachach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Paweł Malinowski 4 a

  • wyróżnienie w VI Grand Prix w szachach rozegranym  w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online  
  • wyróżnienie w V Grand Prix w warcabach rozegranym  w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online  
  • I miejsce w III Grand Prix w warcabach rozegranym w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  •  III miejsce w drugiej kolejce Grand Prix w warcabach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online   
  • wyróżnienie w czwartej kolejce Grand Prix w szachach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w czwartej kolejce Grand Prix w warcabach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nikodem Makowski 3 a

  • wyróżnienie w VI Grand Prix w szachach rozegranym w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • II miejsce w V Grand Prix w domino rozegranym w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w drugiej kolejce Grand Prix w chińczyka rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w czwartej kolejce Grand Prix w warcabach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Hubert Thom 8 a

  • wyróżnienie w drugiej kolejce Grand Prix w chińczyka rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Przemysław Stankiewicz 5 b

  • III miejsce w V Grand Prix w chińczyka rozegranym w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w V Grand Prix w domino rozegranym w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w V Grand Prix w literakach rozegranym w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w III Grand Prix w Literakach rozegranym  w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online  
  • wyróżnienie w III Grand Prix w warcabach rozegranym w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w drugiej kolejce Grand Prix w chińczyka rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Leonard Świerczewski 5 c

  • III miejsce w V Grand Prix w domino rozegranym w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w III Grand Prix w Literakach rozegranym  w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online  
  • wyróżnienie w III Grand Prix w warcabach rozegranym w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w drugiej kolejce Grand Prix w chińczyka rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w czwartej kolejce Grand Prix w warcabach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Maja Biskupska 5 b

  • wyróżnienie w V Grand Prix w chińczyka rozegranym w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w drugiej kolejce Grand Prix w chińczyka rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Filip Biskupski 5 b

  • wyróżnienie w V Grand Prix w chińczyka rozegranym w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w III Grand Prix w warcabach rozegranym w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w drugiej kolejce Grand Prix w chińczyka rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w czwartej kolejce Grand Prix w warcabach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Martyna Orzoł 1 b

  • wyróżnienie w V Grand Prix w szachach rozegranym w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w III Grand Prix w warcabach rozegranym w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Leon Malinowski 1 b

  • wyróżnienie w V Grand Prix w warcabach rozegranym w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w III Grand Prix w warcabach rozegranym w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • wyróżnienie w czwartej kolejce Grand Prix w warcabach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

______________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

2022/2023

SUKCESY EDUKACYJNE

 

Aleksander Duljasz 6 c

  • I miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Piły  – „Matematyczne 1 z 10”

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Laura Trojanowska 8 b

  • I miejsce w Miejskim Konkursie „Stanisław Staszic i jego epoka” pod Patronatem Prezydenta Miasta Piły

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jagoda Majewska 1 c

  • I miejsce  w Ogólnopolskim Konkursie  „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Marcelina Duljasz 1 c

  • laureatka   Ogólnopolskiego Konkursu  „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Kazimierz Szczap 2 a

  • laureat Ogólnopolskiego Kokursu „Orzeł matematyczny”
  • laureat  Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Franciszek Ziółkowski 2 a

  • laureat Ogólnopolskiego Kokursu „Orzeł matematyczny”
  • wyróżnienie w XV Miejskim Konkursie Matematycznym dla uczniów klas II „Mały Matematyk”

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Michał Trzebiatowski 2 b

  • laureat Ogólnopolskiego Konkursu  „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”
  • laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Tadeusz Papliński 3b

  • laureat Ogólnopolskiego Konkursu  „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”
  • laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”
  • wyróżnienie w Miejskim Konkursie Wiedzy Zintegrowanej dla uczniów klas II „Integrancik”

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Amelia Kaczanowicz  4b, Magdalena Piechocka  4a

  • laureatki gminnego etapu XX Olimpiady Ekologicznej Powiatu Pilskiego, zakwalifikowały się do III etapu olimpiady 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Natalia Karwat 2 c

  • laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Marta Manowska 7 a

  • Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu XXIX sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży w Warszawie (01.06.2023 r.)
  • III miejsce w Miejskim Konkursie Zawodoznawczym „Pociąg do zawodu” - konkurs pod Patronatem Prezydenta Miasta Piły (Piła, 18 maja 2023 r.)

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Maja Szymańska 7 a

  • III miejsce w Miejskim Konkursie Zawodoznawczym „Pociąg do zawodu” - konkurs pod Patronatem Prezydenta Miasta Piły (Piła, 18 maja 2023 r.)

 

SUKCESY ARTYSTYCZNE 

Hanna Nowicka 1 b

  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Więcborka w kategorii solistki do 7 H 4T

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pola Książka 5a

  • I miejsce w konkursie plastyczno – fotograficznym –”Nasze – wielkopolskie. Inwestycje ułatwiające życie w moim mieście/gminie” organizowanym przez przez CDN w Lesznie w ramach projektu ”Budujemy społeczeństwo obywatelskie”

____________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

Wiktor Kowalski  4a

  • wyróżnienie w XXIV Powiatowym Konkursie na Lampę Roratnią

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nina Sionda 2a

  • II miejsce w  w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Szczecinku
  • I miejsce w VII Kujawsko-Pomorskim Festiwalu Tańca w kategorii do 9 H 4T WA S CCC Polka – Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Naklove – 5-6. 11 2022

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nadia Szklarek 2a

  • II miejsce w  w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Szczecinku

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Oliwia Krawczonek 2a

  • III miejsce w  w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Szczecinku
  • wyróżnienie w XV Miejskim Konkursie Plastycznym „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile
  • I miejsce w VII Kujawsko-Pomorskim Festiwalu Tańca w kategorii do 9 H 4T WA S CCC Polka – Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Naklove – 5-6. 11 2022

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Otylia Kałabuk 2c

  • III miejsce w  w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Szczecinku
  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego „O kwiat krokusa w kategorii 8-9 G w Szczecinie
  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego NAKLOVE w kategorii do 9 lat – solistki
  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Memoriał Barbary Krzyżanowskiej-Ksok w kategorii solistki 8-11 G

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jan Maciejczak 1a

  • wyróżnienie  w XV Miejskim Konkursie „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zuzanna Barełkowska 2a

  • III miejsce w  w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Szczecinku.
  • wyróżnienie w XV Miejskim Konkursie Plastycznym „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Oliwia Ratajczyk 3c

  • II miejsce w XV Miejskim Konkursie Plastycznym „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Lena Wełniak 3a

  • III miejsce w XV Miejskim Konkursie Plastycznym „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

SUKCESY SPORTOWE

Hubert Thom  7 a

  • III miejsce w XIX Ogólnopolskim Turnieju Judo Młodzików, Dzieci i Dzieci Młodszych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kaczory (Kaczory, 18 lutego 2023 r.)

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Mateusz Szwemin 6 c

  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Judo o Puchar Wójta Gminy Przemęt w kategorii wiekowej  U 15 i kategorii wagowej  46 kg
  • I miejsce w XXXII Turnieju Judo z okazji Dnia Leszna w kategorii wagowej 46 kg  i wiekowej U 14
  • I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Szkół Podstawowych w Judo w kategorii wagowej 42 kg
  • III miejsce w XIX Ogólnopolskim Turnieju Judo Młodzików, Dzieci i Dzieci młodszych o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kaczory
  • III miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Młodzików/ Młodziczek w Judo w wadze 42 kg
  • I miejsce w Gwiazdkowym Turnieju Judo Dzieci w wadze 42 kg
  • III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Judo Młodziczek/Młodzików i dzieci pod patronatem Burmistrza Szubina w kategorii wagowej 42 kg
  • II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo w kategorii dzieci, rocznik 2010 w kategorii wagowej 38 kg w Gorzowie Wielkopolskim, pod Patronatem Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
  • II miejsce w X Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci i Młodzików w kategorii wiekowej U 14 i kategorii wagowej 42 kg
  • I miejsce w Jesiennym Turnieju Judo Dzieci w wadze 38 kg
  • I miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci o Puchar Wójta Gminy Przemęt w kategorii wiekowej MU 14 i kategorii wagowej 38 kg

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jan Chmura 3 a

  • III miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Szkół Podstawowych w Judo w kategorii wagowej 36 kg 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zofia Wegner 3 a

  •  II miejsce w kategorii Kata  w XII Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Karate Tradycyjnego
  •  II miejsce w kategorii Kumite w XII Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Karate Tradycyjnego

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Bartosz Krawczyk 8a, Samuel Bońka 8a, Nikodem Martin 8a, Dawid Sporek 8a, Piotr Kurek 7b, Igor Kłygo 7b, Marcel Raczyński 7a, Paweł Kaczor 7a

  • II miejsce  w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej

 _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Wiktor Kmieć  6a, Borys Wójcik kl 6a, Tymoteusz Trzupek  6a, Kacper Dadej  6a, Kacper Nowak  5a, Kacper Jankun 5a, Nikodem Sotek 5a

  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Adrian Brudziana 6a, Kacper Dadej 6a, Wiktor Kmieć 6a, Tymek Trzupek 6a, Adrian Słomkowski 6a, Borys Wójcik 6a, Kacper Jankun 5a, Patryk Rogowski 5a

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jagoda Majewska 1c

  • I miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Karate Midoriyama Cup w konkurencji kata

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Liliana Szklarek 7a

  • I miejsce w kategori  Kata w Ogólnopolskim Turnieju Karate Pomerania Szczecin Cup
  • III miejsce w kategorii Kumite w Ogólnopolskim Turnieju Karate Pomerania Szczecin Cup
  • I miejsce w kategorii kata  w XII Ogólnopolskim Turnieju w Karate Tradycyjnym
  • III miejsce w kategorii kumite w XII Ogólnopolskim Turnieju w Karate Tradycyjnym
  •  II miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Karate Midoriyama Cup w konkurencji kumite
  • III miejsce w Otwartym Turnieju Karate Tradycyjnego „MUGEN KARATE-CUP 2023” (Chocianów, 10 czerwiec 2023 r.)

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Lena Szylka 8a, Zosia Pawlak 8a, Magda Szwedowicz 8a,  Zuzia Szwedowicz 8a, Kinga Balcewicz 8a, Magda Wajer 8a, Maja Popielecka 8a, Vanessa Pigłowska 8a i Martyna Szulc 7a 

  • brązowy medal na Mistrzostwach Rejonu Piłki Siatkowej

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nadia Szklarek 2a

  • I miejsce w Otwartym Turnieju Karate Tradycyjnego „Mugen Karate-Cup 2023” w kategorii kimon (Chocianów 10.06.2023)
  • II miejsce w Otwartym Turnieju Karate Tradycyjnego „Mugen Karate-Cup 2023” w kategorii kata (Chocianów 10.06.2023)
  • II miejsce w Otwartym Turnieju Karate Tradycyjnego „Mugen Karate-Cup 2023” w kategorii kumite (Chocianów 10.06.2023)
  • I miejsce  w  Ogólnopolskim Turnieju w Karate Tradycyjnym „Pomerania Cup „w kategorii kata (Szczecin 20.05.2023)
  • I miejsce   w  Ogólnopolskim Turnieju w Karate Tradycyjnym „Pomerania Cup „w kategorii kumite (Szczecin 20.05.2023)
  • I miejsce w  Ogólnopolskich Zawodach w Karate Tradycyjnym w kategorii kata dziewcząt 9 kyu
  • I miejsce w  Ogólnopolskich Zawodach w Karate Tradycyjnym  w kategorii kumite dziewcząt 9 kyu
  • I miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Karate Midoriyama Cup w kategorii kata dziewcząt 9 kyu (Zielona Góra 26.03.2023)
  • I miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Karate Midoriyama Cup w kategorii kumite dziewcząt 9 kyu (Zielona Góra 26.03.2023)
  • I miejsce w Międzynarodowych Zawodach karate „Wratislavia Cup” w konkurencji kata (Wrocław 11.03.2023)

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Lena Szylka 8a, Zofia Pawlak 8a, Magdalena Szwedowicz, Zuzanna Szwedowicz 8a,Vanessa Pigłowska 8a, Magdalena Wajer 8a, Maja Popielecka 8a, Kinga Balcewicz 8a, Marika Borówko 8a, Martyna Szulc 7a, Marcelina Michno 7a, Weronika Panasiuk 7a

  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej
  • brązowy medal na Mistrzostwach Rejonu Piłki Siatkowej

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 Zuzanna  Kępczyńska 8a, Nadia Zurman 8a, Nadia Kaczor 8a, Oliwia Janc 8a , Maja Kotecka 8a, Wiktoria Jastrzembska 8a, Sofia Denyliuk 8a, Zuzanna Główczewska 7a, Marcelina Michno  7a

  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Siatkówce Dziewcząt

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Alicja Kozar 3c

  • II miejsce w ogólnopolskich zawodach ujeżdżeniowych w grupie debiuty stęp-kłus czworobok ujeżdżeniowy w Stajni Black Born Kuźnica Czarnkowska

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Mila Tobiasz  8b

  • I miejsce w kategorii kumite w XV Pucharze Mistrza – Turniej Karate Tradycyjnego 2022 – 8.10.2022r.
  • II miejsce w kategorii kata w XV Pucharze Mistrza – Turniej Karate Tradycyjnego 2022 – 8.10.2022r.
  • II miejsce w kategorii kumite w Turnieju Wratislavia Cup 2023 – Wrocław, 11.03.2023r.

Aleksander Duljasz 6c

 

  • III miejsce w XVIII Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Lipno. III Memoriał im. Pawła Szwedziaka w kategorii wagowej – 60 kg i kategorii wiekowej U – 15
  •  III miejsce w XIX Ogólnopolskim Turnieju Judo Młodzików, Dzieci i Dzieci Młodszych w kategorii U 14, waga 60 kg w Kaczorach
  • III miejsce (waga 60 kg) w turnieju Judo o puchar Prezydenta Miasta Włocławka
  •  III miejsce w Jesiennym Turnieju Judo
  • II miejsce w Gwiazdkowym Turnieju Judo Dzieci w wadze – 66 kg

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Borys Wójcik 6a

  • II miejsce w 31 Międzynarodowym Półmaratonie Signify w kategorii chłopców rocznik 2010- 2012 na dystansie 800 m

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Piotr Kurek kl 7b

  •  III miejsce w 31 Międzynarodowym Półmaratonie Signify w kategorii chłopców  rocznik 2008-2009 na dystansie 1300 m

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

SUKCESY INNE

Franciszek Ziółkowski 2 a

  • finalista klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online w kategorii szachy – edycja 2022/23

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nikodem Piechocki 1 a

  • laureat klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online w kategorii warcaby – edycja 2022/23
  • laureat klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online w kategorii chińczyk – edycja 2022/23

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Paweł Malinowski 3b

  • III miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online w kategorii Warcaby – edycja 2022/23
  • laureat klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online w kategorii Szachy – edycja 2022/23
  • II miejsce w piątej kolejce Grand Prix w szachach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 
  •  III miejsce w drugiej kolejce Grand Prix w warcabach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  •  II miejsce w pierwszej kolejce Grand Prix w warcabach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Magdalena Piechocka  4a

  • II miejsce w czwartej kolejce Grand Prix w literaki rozegraną w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  •  I miejsce w pierwszej kolejce Grand Prix w chińczyka rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • III miejsce w pierwszej kolejce Grand Prix w literaki rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Marta Manowska  7a

  • II miejsce w piątej kolejce Grand Prix w chińczyka rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • III miejsce w czwartej kolejce Grand Prix w literaki rozegraną w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • III miejsce w czwartej kolejce Grand Prix w domino rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • III miejsce w trzeciej kolejce Grand Prix w literaki rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  •  I miejsce w pierwszej kolejce Grand Prix w domino rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Maja Biskupska 4b

  • I miejsce w czwartej kolejce Grand Prix w chińczyka rozegraną w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • II miejsce w trzeciej kolejce Grand Prix w chińczyka rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Hubert Thom  7a

  • III miejsce w piątej kolejce Grand Prix w chińczyka rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • II miejsce w czwartej kolejce Grand Prix w chińczyka rozegraną w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zofia Berndt 8a

  • III miejsce w czwartej kolejce Grand Prix w chińczyka rozegraną w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Maciej Kupczyk 4b

  • III miejsce w czwartej kolejce Grand Prix w warcabach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • II miejsce w trzeciej kolejce Grand Prix w domino rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online
  • III miejsce w drugiej kolejce Grand Prix w literakach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Burda Adam Ignacy 6a, Duljasz Aleksander Hubert 6c, Moszczeński Stanisław 6b, Nowak Dawid 5c, Nowicki Ignacy Dariusz 6b, Pękalska Lena Jadwiga 8b, Szwemin Mateusz 6c 

– III miejsce dla drużyny „ZooRoboty” za projekt robota w zawodach FIRST LEGO LEAGUE – Challenge. – Poznań 12.02.2023r.

– III miejsce dla drużyny „ZooRoboty” za innowacyjny projekt w zawodach FIRST LEGO LEAGUE – Challenge. – Poznań 12.02.2023r.

–  Tytuł „Wschodzącej gwiazdy” dla drużyny „ZooRoboty” w zawodach FIRST LEGO LEAGUE – Challenge. – Poznań 12.02.2023r.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

2021/2022

SUKCESY EDUKACYJNE

Oliwier Lipski 6 B

– I miejsce w VI Miejskim Turnieju Historycznym „Jeden z dziesięciu” z okazji 103 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego

_____________________________________________________________________________________________

Kazimierz Szczap 1 A

– dwukrotny laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” 2021/2022 – sesja jesienna i wiosenna

_____________________________________________________________________________________________

Michał Trzebiatowski 1 B

– dwukrotny laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” 2021/2022 – sesja jesienna i wiosenna

_____________________________________________________________________________________________

Amelia Mreła 1 b

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” 2021/2022 – sesja jesienna

_____________________________________________________________________________________________

Wojciech Lewandowski 1 a

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” 2021/2022 – sesja wiosenna

_____________________________________________________________________________________________

Antonina Ostrowska 1 a

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” 2021/2022 – sesja wiosenna

_____________________________________________________________________________________________

Nikodem Makowski 1 a

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” 2021/2022 – sesja wiosenna

_____________________________________________________________________________________________

Jan Kukliński 2 b

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” 2021/2022 – sesja wiosenna

_____________________________________________________________________________________________

Maja Wójcik 2 a

– dwukrotna laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” 2021/2022 – sesja jesienna i wiosenna

_____________________________________________________________________________________________

Magdalena Piechocka 3 c

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” 2021/2022 – sesja wiosenna

_____________________________________________________________________________________________

Piotr Piecyk 3 c

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” 2021/2022 – sesja wiosenna

_____________________________________________________________________________________________

Michalina Śmidowicz 3 a

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” 2021/2022 – sesja wiosenna

_____________________________________________________________________________________________

Wiktor Kowalski 3 a

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” 2021/2022 – sesja wiosenna

_____________________________________________________________________________________________

Zlata Onch 3 a

 – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” 2021/2022 – sesja wiosenna

_____________________________________________________________________________________________

Wiktor Aninowski i Mateusz Szwemin

– Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Mitologicznym „Na Olimpie” – etap drużynowy

____________________________________________________________________________________________

Mateusz Szwemin 

– II miejsce w Miejskim Konkursie Mitologicznym „Na Olimpie” 

– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

____________________________________________________________________________________________

Wiktor Aninowski

– Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Mitologicznym „Na Olimpie”

____________________________________________________________________________________________

Paulina Frydryszek 8A

– III miejsce w Miejskim Konkursie Haiku organizowanym przez SP4 W Pile pod patronatem Prezydenta Miasta Piły

____________________________________________________________________________________________

Nadia Nowak, Zuzanna Sławińska, Bartosz Sławiński, Mateusz Świderski, Oskar Adamczuk, Szymon Hagedorn, Jakub Krukowski 8A

– Autorski rozdział pt. Piła oczami nastolatków w publikacji pt. „Pilan osobisty przewodnik po mieście i okolicach” wydany przez Nadnotecki Uniwersytet Trzeciego Wieku

____________________________________________________________________________________________

Aleksander Duljasz 5 C

– II miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym „Mistrz Rachunków”

– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

____________________________________________________________________________________________

Tadeusz Papliński 2 B

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł matematyczny”

____________________________________________________________________________________________

Emilia Goszka 2B

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł matematyczny”

____________________________________________________________________________________________

Julianna Szwałek 2C

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł matematyczny”

– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

____________________________________________________________________________________________

Laura Trojanowska 7b

– II miejsce w XIX Turnieju Wiedzy o Pile pod patronatem Prezydenta Miasta Piły – Piła 07.03.2022r. 

– II miejsce w XVIII Miejskim Konkursie „Stanisław Staszic i jego epoka” organizowanym przez SP 1 i Muzeum Stanisława Staszica w Pile pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Piły

– II miejsce w Szkolnym Turnieju Historycznym – Jeden z dziesięciu – Piła 21.03.2022r. 

– II Wicemistrz Ortografii Klas VII – 28 Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych Powiatu Pilskiego 2022 – Piła 09.04.2022r.

____________________________________________________________________________________________

Mateusz Świderski 8 A

– II miejsce w Miejskim Konkursie doradztwa zawodowego „Zareklamuj zawód” pod patronatem Prezydenta Miasta Piły

____________________________________________________________________________________________

Zuzanna Pawlak 8 A

– I miejsce w Miejskim Konkursie „Stanisław Staszic i jego epoka” pod patronatem Prezydenta Miasta Piły

____________________________________________________________________________________________

Bartosz Sławiński 8 A

– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

– I miejsce w Konkursie Matematycznym Szkół Podstawowych pod Patronatem Prezydenta Miasta Piły

____________________________________________________________________________________________

SUKCESY ARTYSTYCZNE 

 

SUKCESY SPORTOWE

Anna Majocha 6 A

– I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny w Karate Tradycyjnym w konkurencji Kata III – Głuchołazy, 23.10.2021 r.

– III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny w Karate Tradycyjnym w konkurencji Kumite  – Głuchołazy, 23.10.2021 r.

_____________________________________________________________________________________________

Aleksander Duljasz 5 C

– II miejsce w Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Judo w kategorii i wagowej 60 kg

– III miejsce w XV Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci o Puchar Wójta Gminy Lipno w I Memoriale im. Pawła Szwedziaka w kategorii wagowej 52 kg i kategorii wiekowej U -12

____________________________________________________________________________________________

Mateusz Szwemin 5 C

– II miejsce w XVIII Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kaczory

–  II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w judo w kategorii wagowej 36 kg

– II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Judo Młodzików i Dzieci pod Patronatem Burmistrza Szubina w kategorii wagowej 36 kg

– I miejsce w XVI Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Lipno. II Memoriał im. Pawła Szwedziaka w kategorii wagowej 36 kg

____________________________________________________________________________________________

Zuzanna Szwedrowicz i Zofia Pawlak

– I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Siatkowej dziewczynek klas IV – VI w kategorii „dwójek”

____________________________________________________________________________________________

Marcelina Michno i Zuzanna Główczewska

– II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Siatkowej dziewczynek klas IV – VI w kategorii „dwójek”

____________________________________________________________________________________________

Liliana Szklarek i Maja Szymańska

– III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Siatkowej dziewczynek klas IV – VI w kategorii „dwójek”

____________________________________________________________________________________________

Laura Marciniak  3C

– I miejsce w międzyszkolnych zawodach „Bieg lotnika” organizowanych przez SP6 w Pile w kategorii dziewcząt klas I-III

____________________________________________________________________________________________

Liliana Szklarek 6 A

-I miejsce w Mistrzostwach Polski Polskiej Unii Karate Tradycyjnego  w konkurencji Kata 11-12 czerwca 2022 Lublin

– II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w konkurencji Kata – 27-28 maja Wrocław 

– I miejsce Ogólnopolskim Turnieju Karate Tradycyjnego w kategorii Kata. – Szczecin 21.05.2022

– III miejsce w XI Ogólnopolskim Turnieju Karate Tradycyjnego w konkurencji Kata dzieci 13-12 lat. – Piła, 02.04.2022

– III miejsce w XI Ogólnopolskim Turnieju Karate Tradycyjnego w konkurencji Kumite dzieci 13-12 lat. – Piła, 02.04.2022

– II miejsce i tytuł Wicemistrzyni Polski w Mistrzostwach Polski Dzieci w karate tradycyjnym w konkurencji Kata. – Zielona Góra 11.09.2021

____________________________________________________________________________________________

Tobiasz Mila  7B

– II miejsce w XI  Ogólnopolskim Turnieju w karate tradycyjnym w konkurencji Kata Juniorów 17-14 lat – Piła 2.04.2022r.

– II miejsce w konkurencji Kata indywidualne – Wratislavia Cup 2022 – Wrocław 12.03.2022r.

– I miejsce w Mistrzostwach Polski Dzieci w karate tradycyjnym w konkurencji Kata – Zielona Góra 12.09.2021r.

– III miejsce w Mistrzostwach Polski Dzieci w karate tradycyjnym w konkurencji Kumite – Zielona Góra 12.09.2021r.

– III miejsce w Turnieju Karate Tradycyjnego w XIV Pucharze Mistrza 2021 w konkurencji Kumite kategoria dzieci – Wrocław 02 10 2021r.

– II miejsce w Turnieju Kyokushin w XIV Pucharze Mistrza 2021 w konkurencji Kata kategoria dzieci  – Wrocław 02 10 2021r.

____________________________________________________________________________________________

Patryk Kowalski  7B

– I miejsce w XI  Ogólnopolskim Turnieju w karate tradycyjnym w konkurencji Kata Juniorów 17-14 lat – Piła 2.04.2022r.

– III miejsce w XI  Ogólnopolskim Turnieju w karate tradycyjnym w konkurencji Kumite Juniorów 17-14 lat – Piła 2.04.2022r.

– III miejsce w Mistrzostwach Polski Dzieci w karate tradycyjnym w konkurencji Kata  – Zielona Góra 12.09.2021r.

– II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju karate „Midoriyama CUP” w konkurencji Kata – Zielona Góra, 07.05.2022r.

– III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju karate „Midoriyama CUP” w konkurencji Kumite – Zielona Góra, 07.05.2022r.

– II miejsce w Turnieju „Pomerania Szczecin CUP” w kategorii Kumite; Szczecin 21.05.2022r.

– I miejsce w Turnieju „Pomerania Szczecin CUP” w kategorii Kata; Szczecin 21.05.2022r.

____________________________________________________________________________________________

Nikodem Sotek, Kacper Jankun, Kacper Kozłowski, Patryk Ratajczyk 4 A

– I miejsce i złoty medal w festiwalu sztafet klas IV-VIII w ramach Mistrzostw Piły Szkół Podstawowych

___________________________________________________________________________________________

Kinga Balcewicz 5 A

– I miejsce w XXIII Regatach o Puchar Burmistrza Czerska 2022 w klasie Optymist w kategorii wiekowej do 11 lat

– II miejsce w Regatach o Zieloną Ekologiczną Wstęgę Jeziora Rychnowskiego w klasie Optymist w kategorii wiekowej do 11 lat

___________________________________________________________________________________________

Kacper Dadej, Borys Wójcik, Tymoteusz Trzupek 5 A

– I miejsce w festiwalu sztafet szkolnych  klas IV-VIII organizowanym przez SP 4 i Nadnotecki Szkolny Związek Sportowy

__________________________________________________________________________________________

Piotr Majerowski 6 A

– II miejsce i srebrny medal w festiwalu sztafet klas IV – VIII w ramach mistrzostw Piły Szkół Podstawowych

____________________________________________________________________________________________

Zuzanna Główczewska, Liliana Szklarek, Jagoda Nożyńska, Milena Hryceńko 6 A

– II miejsce i srebrny medal w festiwalu sztafet klas IV – VIII w ramach mistrzostw Piły Szkół Podstawowych

____________________________________________________________________________________________

Hubert Thom 6 A

– III miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Judo

___________________________________________________________________________________________

 

SUKCESY INNE

Maksymilian Banach 4 C

– finalista Grand Prix w domino rozgrywanego w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

____________________________________________________________________________________________

Paweł Brygman 2 C

– I miejsce w Miejskich Zawodach Spławikowych w kategorii junior organizowanych przez koło wędkarskie „Złota Kaczka” w Pile

____________________________________________________________________________________________

Paweł Malinowski  2 B

– III miejsce w szóstej kolejce Grand Prix w warcaby rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

____________________________________________________________________________________________

Magdalena Piechocka 3 C

– II miejsce w czwartej kolejce Grand Prix w literaki rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

– III miejsce w trzeciej kolejce Grand Prix w literaki rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

____________________________________________________________________________________________

Mateusz Szwemin 5 C

– III miejsce w klasyfikacji generalnej Grand Prix w warcabach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

– III miejsce w klasyfikacji generalnej Grand Prix w szachach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

– II miejsce w czwartej kolejce Grand Prix w szachach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

– III miejsce w trzeciej kolejce Grand Prix w warcabach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

– III miejsce w piątej kolejce Grand Prix w warcabach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

– I miejsce w siódmej  kolejce Grand Prix w warcabach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

____________________________________________________________________________________________

Daria Havrylenko 3 A

– II miejsce w Szóstej kolejce Grand Prix w chińczyka rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

– II miejsce w trzeciej kolejce Grand Prix w domino rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

– II miejsce w drugiej kolejce Grand Prix w chińczyka rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

– III miejsce w klasyfikacji generalnej  Grand Prix   w chińczyka 

____________________________________________________________________________________________

Igor Gapa 

– II miejsce w pierwszej kolejce Grand Prix w Domino rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online

____________________________________________________________________________________________

Marta Manowska 6 A

– laureatka klasyfikacji generalnej Grand Prix w warcabach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

– laureatka klasyfikacji generalnej Grand Prix w domino rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

– laureatka klasyfikacji generalnej Grand Prix w literaki rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

– laureatka klasyfikacji generalnej Grand Prix w chińczyka rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

– III miejsce w piątej kolejce Grand Prix w chińczyka rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

____________________________________________________________________________________________

Józef Berndt 6 A

– laureat klasyfikacji generalnej Grand Prix w domino rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

– laureat klasyfikacji generalnej Grand Prix w literaki rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

– laureat klasyfikacji generalnej Grand Prix w warcabach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

– finalista klasyfikacji generalnej Grand Prix w chińczyka rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

___________________________________________________________________________________________

Samanta Hryncewicz 6 B

– finalistka klasyfikacji generalnej Grand Prix w warcabach rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

– finalistka klasyfikacji generalnej Grand Prix w domino rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

– finalistka klasyfikacji generalnej Grand Prix w literaki rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

___________________________________________________________________________________________

Zofia Brendt 7 A

– laureatka klasyfikacji generalnej Grand Prix w literaki rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

– finalistka klasyfikacji generalnej Grand Prix w domino rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

– finalistka klasyfikacji generalnej Grand Prix w chińczyka rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

____________________________________________________________________________________________

Małgorzata Stawera 8 D

– finalistka klasyfikacji generalnej Grand Prix w literaki rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

– finalistka klasyfikacji generalnej Grand Prix w chińczyka rozegranej w ramach Pucharu Polski Gier Edukacyjnych Online 2021/2022

****************************************************************************************************

 

2020/2021

SUKCESY EDUKACYJNE

Leon Lichota 2 a

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Języka Angielskiego”

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Ortograficzny”

____________________________________________________________________________________________

Wiktor Kowalski 2 a

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Języka Angielskiego”

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Ortograficzny”

____________________________________________________________________________________________

Piotr Piecyk 2 c

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Języka Angielskiego”

____________________________________________________________________________________________

Maciej Kupczyk 2 c

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Języka Angielskiego”

____________________________________________________________________________________________

Laura Trojanowska 6 b

– II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Ortograficzny” w kategorii klas 5 i 6

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Języka Angielskiego”

____________________________________________________________________________________________

Wiktoria Biłas 8 c

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Ortograficzny” w kategorii klas 7 i 8

____________________________________________________________________________________________

Lidia Sobczak 2 b

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Ortograficzny”

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

____________________________________________________________________________________________

Blanka Durska 3 b

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Ortograficzny”

____________________________________________________________________________________________

Kamil Połowniak 7 c

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Ortograficzny” w kategorii klas 7 i 8

____________________________________________________________________________________________

Oliwier Gadomski 2 a

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Ortograficzny”

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

___________________________________________________________________________________________

Natalia Osińska 2 b

 – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Ortograficzny”

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

____________________________________________________________________________________________

Daria Hawrylenko 2 a

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

____________________________________________________________________________________________

Oliwier Oleszkowicz 2 a

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

____________________________________________________________________________________________

Tytus Piaskowski 2 a

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

____________________________________________________________________________________________

Wiktor Szczęch 3 c

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

____________________________________________________________________________________________

Szymon Mańkowski 3 c

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

____________________________________________________________________________________________

Zofia Berndt 6 a

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

___________________________________________________________________________________________

Aleksandr Becker 4 c

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

___________________________________________________________________________________________

Szymon Kończak 5 a

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

___________________________________________________________________________________________

Liliana Szklarek 5 a 

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

___________________________________________________________________________________________

Zofia Pawlak 4 a

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

___________________________________________________________________________________________

Aleksander Duljasz 4 c

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

___________________________________________________________________________________________

Marta Manowska 5 a

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

____________________________________________________________________________________________

Marika Pytlarz 8 b

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

– laureatka XXV  Powiatowego  Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

– laureatka XXIV Ogólnopolskiego i XXXVIII Wojewódzkiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej „Lipa 2020”

____________________________________________________________________________________________

Mateusz Szwemin 4 c

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

____________________________________________________________________________________________

Julia Momot 6 b

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

____________________________________________________________________________________________

Hubert Makowski 8 c

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”

____________________________________________________________________________________________

Lena Januszewska 3 b

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł matematyczny”

____________________________________________________________________________________________

Barbara Golczyk 3 b

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł matematyczny”

____________________________________________________________________________________________

Kacper Jankun 3 b

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł matematyczny”

____________________________________________________________________________________________

Magdalena Piechocka 2 c

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł matematyczny”

____________________________________________________________________________________________

Piotr Stadnik 2 c

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł matematyczny”

____________________________________________________________________________________________

Aleksander Prószyński 2 c

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł matematyczny”

____________________________________________________________________________________________

Leonard Świerczewski 2 b

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł matematyczny”

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Ortograficzny”

____________________________________________________________________________________________

Hubert Makowski 8 c

– laureat Szkolnego Etapu Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

____________________________________________________________________________________________

 VI b (12 osób)

– I miejsce w Krajowym Projekcie Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolska (Amelia Ereńska, Gabriela Ereńska, Julia Momot, Sandra Półtorak, Joanna Serocka, Zuzanna Serocka, Natalia Szatkowska, Wiktor Błesnowski, Karol Hływa, Patryk Kowalski, Wojciech Marek, Tobiasz Mila)

____________________________________________________________________________________________

 

SUKCESY ARTYSTYCZNE

Mateusz Świderski 7 a

– I miejsce w miejskim konkursie plastycznym „Nasza misja, zerowa emisja”.

____________________________________________________________________________________________

Julia Bykowska 2 a

– I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym ” Ilustracja do ulubionego utworu J. Brzechwy” w kategorii klas II

____________________________________________________________________________________________

Małgorzata Kaja 8 a

–  Wyróżnienie w konkursie „Jesień z historią w tle”

____________________________________________________________________________________________

Zofia Urbańska 2 b

– II miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym ” Ilustracja do ulubionego utworu J. Brzechwy” w kategorii klas II

____________________________________________________________________________________________

 

SUKCESY SPORTOWE

Drużynowo

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców (rocznik 2008 i młodsi) (skład: Marcel Raczyński, Piotr Kurek, Filip Dumza, Nikodem Martin, Bartosz Krawczyk, Igor Kłygo)

____________________________________________________________________________________________

Aleksander Duljasz 4 c

– II miejsce w Festiwalu Judo Dzieci w Poznaniu w wadze M-10 kg

___________________________________________________________________________________________

Anna Majocha 5 a

– II miejsce w Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym POMERANIA SZCZECIN CUP w kategorii Kata

– II miejsce w Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym  POMERANIA SZCZECIN CUP w kategorii Kumite

– I miejsce w  IX Ogólnopolskim Turnieju w Karate Tradycyjnym w kategorii Kata 8-11 lat w Pile

– III miejsce w X Ogólnopolskim Turnieju Karate Tradycyjnego w kategorii Kata

– III miejsce w X Ogólnopolskim Turnieju Karate Tradycyjnego w kategorii Kumite

__________________________________________________________________________________-________

Liliana Szklarek 5 a

– II miejsce w Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym POMERANIA SZCZECIN CUP w kategorii Kata

– III miejsce w Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym POMERANIA SZCZECIN CUP w kategorii Kumite

– I miejsce w  IX Ogólnopolskim Turnieju w Karate Tradycyjnym w kategorii Kata 10-12 lat

– III miejsce w XVII Ogólnopolskim Turnieju w Karate Tradycyjnym Dzieci i Młodzieży we Wrześni

– I miejsce w X Ogólnopolskim Turnieju Karate Tradycyjnego w kategorii Kata

– I miejsce w X Ogólnopolskim Turnieju Karate Tradycyjnego w kategorii Kumite

___________________________________________________________________________________________

Patryk Kowalski 6 b

– II miejsce w Zawodach w Karate Tradycyjnym POMERANIA SZCZECIN CUP w kategorii Kata, Szczecin 22.05.2021r.

– III miejsce w Zawodach w Karate Tradycyjnym POMERANIA SZCZECIN CUP w kategorii Kumite, Szczecin 22.05.2021r.

– I miejsce w XVII Ogólnopolskim Turnieju w Karate Tradycyjnym – Kumite chłopców 12-13 lat  8-6KYU, Września 26.09.2020r.

– II miejsce w XVII Ogólnopolskim Turnieju w Karate Tradycyjnym – Kata chłopców 12-13 lat  8-6KYU, Września 26.09.2020r.

– III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym – Kumite chłopców 2008-2007 lat  8-6KYU, Tarnowo Podgórne 17.10.2020r.

– II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym – Kata chłopców 2008-2007 lat  8-6KYU, Tarnowo Podgórne 17.10.2020r.

– II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym – Kata chłopców, Tarnowo Podgórne 17.10.2020r.

– III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym – Kumite chłopców , Tarnowo Podgórne 17.10.2020r.

– III miejsce w kategorii Kata i Kumite, W X OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU W KARATE TRADYCYJNYM, Piła 29.05.2021r.
___________________________________________________________________________________________
Mila Tobiasz 6 b

-II m-ce w kategorii kata 8-6 KYU W XVII OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU W KARATE TRADYCYJNYM, Września 26.09.2020r.

-III m-ce w kategorii KUMITE 8-6 KYU W XVII OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU W KARATE TRADYCYJNYM, Września 26.09.2020r.

-I m-ce w kategorii kata 6 KYU W OTWARTYCH MISTRZOSTWACH WIELKOPOLSKI W KARATE TRADYCYJNYM, Tarnowo Podgórne 17.10.2020r.

-II m-ce w kategorii KUMITE 6 KYU W OTWARTYCH MISTRZOSTWACH WIELKOPOLSKI W KARATE TRADYCYJNYM, Tarnowo Podgórne 17.10.2020r.

-II m-ce w kategorii kata 10-13 LAT W IX OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU W KARATE TRADYCYJNYM, Piła 12.12.2020r.

-I m-ce w kategorii kata 6 KYU W TURNIEJU POMERANIA SZCZECIN CUP, Szczecin 22.05.2021r.

-II m-ce w kategorii kumite 6 KYU W TURNIEJU POMERANIA SZCZECIN CUP, Szczecin 22.05.2021r.

-I m-ce w kategorii kata 6 KYU W X OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU W KARATE TRADYCYJNYM, Piła 29.05.2021r.

-II m-ce w kategorii KUMITE 6 KYU W X OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU W KARATE TRADYCYJNYM, Piła 29.05.2021r.

___________________________________________________________________________________________

Mateusz Szwemin 4 c

– III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w Szachach Online

– laureat I Wojewódzkich Mistrzostw w Szachach online

____________________________________________________________________________________________

Marcel Zawada 4 c

– laureat I Wojewódzkich Mistrzostw w Szachach online

____________________________________________________________________________________________

Zuzanna Pawlak 7 a

– laureatka I Wojewódzkich Mistrzostw w Szachach online

____________________________________________________________________________________________

Samanta Hryncewicz 5 b

– laureatka I Wojewódzkich Mistrzostw w Szachach online

____________________________________________________________________________________________

Roksana Majchrzak 6 d

– laureatka I Wojewódzkich Mistrzostw w Szachach online

____________________________________________________________________________________________

Marta Manowska 5 a

– laureatka I Wojewódzkich Mistrzostw w Szachach online

____________________________________________________________________________________________

 

SUKCESY INNE

Julia Łabiszak 8 c

– III miejsce w I Mistrzostwach Polski w Scrabble-Literaki online

– III miejsce w I Wojewódzkich Mistrzostwach w Scrabble-Literaki online

 ___________________________________________________________________________________________

Marta Manowska 5 a

– II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w Domino online

– laureatka I Wojewódzkich Mistrzostw w Chińczyka online

– laureatka I Wojewódzkich Mistrzostw w Scrabble-Literaki online

– laureatka I Wojewódzkich Mistrzostw w Domino online

– laureatka I Wojewódzkich Mistrzostw w Warcabach online

– laureatka I Wojewódzkich Mistrzostw w Kalamburach online

____________________________________________________________________________________________

Nikola Gapa 8 b

– laureatka I Wojewódzkich Mistrzostw w Chińczyka online

____________________________________________________________________________________________

Zofia Berndt 6 a

– laureatka I Wojewódzkich Mistrzostw w Chińczyka online 

– laureatka I Wojewódzkich Mistrzostw w Kalamburach online

____________________________________________________________________________________________

Samanta Hryncewicz 5 b

– laureatka I Wojewódzkich Mistrzostw w Chińczyka online

– laureatka I Wojewódzkich Mistrzostw w Scrabble-Literaki online

– laureatka I Wojewódzkich Mistrzostw w Warcabach online

– laureatka I Wojewódzkich Mistrzostw w Kalamburach online

____________________________________________________________________________________________

Józef Berndt 5 a

– III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w Domino online

– laureat I Wojewódzkich Mistrzostw w Scrabble-Literaki online

– laureat I Wojewódzkich Mistrzostw w Domino online

– laureat I Wojewódzkich Mistrzostw w Warcabach online

– laureatka I Wojewódzkich Mistrzostw w Kalamburach online

____________________________________________________________________________________________

Oliwier Wójcik 5 b

– laureatka I Wojewódzkich Mistrzostw w Scrabble-Literaki online

____________________________________________________________________________________________

Maksymilian Banach 3 

– laureat I Wojewódzkich Mistrzostw w Domino online

____________________________________________________________________________________________

Marcel Zawada 4 c

– laureat I Wojewódzkich Mistrzostw w Domino online

____________________________________________________________________________________________

Mateusz Szwemin 4 c

– laureat I Wojewódzkich Mistrzostw w Warcabach online

____________________________________________________________________________________________

Zuzanna Pawlak 7 a

– laureatka I Wojewódzkich Mistrzostw w Warcabach online

____________________________________________________________________________________________

Roksana Majchrzak 6 d

– laureatka I Wojewódzkich Mistrzostw w Warcabach online

____________________________________________________________________________________________

Paweł Malinowski 1 b

– laureat I Wojewódzkich Mistrzostw w Warcabachonline

 

 

**************************************************************************************************************************************************************************************

2019/2020

SUKCESY EDUKACYJNE

Marika Pytlarz

– III nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Janusza Korczaka

– laureatka i zdobywczyni Nagrody Specjalnej w kategorii poezja w 2 Ogólnopolskim Konkursie „Siedem grzechów głównych” organizowanym przez Pałac Kultury „Zagłębie” w Dąbrowie Górniczej

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Szymon Kończak

– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” 2020

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Aleksander Beker

– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” 2020

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” on-line w roku szkolnym 2019/20

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Katarzyna Kaja

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” on-line w roku szkolnym 2019/20

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Aleksander Duljasz

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” on-line w roku szkolnym 2019/20

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Brajan Podwysocki

 – laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” on-line w roku szkolnym 2019/20

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Barbara Golczyk

–  laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” on-line w roku szkolnym 2019/20

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Pola Książka 

–  laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” on-line w roku szkolnym 2019/20

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Kacper Jankun

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” on-line w roku szkolnym 2019/20

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Barbara Kotula

– III miejsce w XVII Regionalnym Konkursie Literackim o Złote Pióro organizowanym przez MDK „Iskra”  wspólnie z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną im. Pantaleona Szumana w Pile przy współudziale Fundacji Literackiej im. Agnieszki Bartol

– II nagroda w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Janusza Korczaka organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Oliwier Wójcik

– III miejsce w VII Miejskim Konkursie Matematycznym „Mistrz Tabliczki Mnożenia”


Maja Kędziora

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „List do taty”


SUKCESY ARTYSTYCZNE

Zuzanna Weinstok

– II miejsce na dekanalnym Festiwalu Piosenki Religijnej „Chwalmy Pana” w kategorii duet

– III miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „O Bursztynową Nutkę” w kategorii zespół

________________________________________________________________________________

Barbara Kotula

– II nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Janusza Korczaka organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku w kategorii wiekowej 7-12 lat.

–  Laureatka Powiatowego Konkursu Artystycznego „Stwórz własną książkę”


Oliwia Senger

– III miejsce w Międzyświetlicowym konkursie plastycznym „Ja i moja ojczyzna”


Magdalena Szwedowicz

– Wyróżnienie w Międzyświetlicowym konkursie plastycznym „Ja i moja ojczyzna”


Tobiasz Mila

– III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Sportowe, szkolne anioły”


Aleksandra Fiedler

– Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Sportowe, szkolne anioły”


Liliana Szklarek

– Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Sportowe, szkolne anioły”


 

SUKCESY SPORTOWE

Błażej Król

– III miejsce w kickboxingu na Polish Fighter Cup w Szczecinie, formuła Light Contact

– I miejsce w Mikołajkowym Turnieju kickboxingu o Puchar Wójta Obrowa

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Zuzanna Kowalewska

– III miejsce w Międzywojewódzkim Turnieju Akrobatyki Sportowej


Tobiasz Mila

– I miejsce w Pucharze Wielkopolskim w Karate – kumite chłopców 10-11 lat 8-7kyu; Gniezno 23.11.2019r.

– II miejsce w Pucharze Wielkopolskim w Karate – kata chłopców 10-11 lat 8-7kyu; Gniezno 23.11.2019r.

– I miejsce w Pucharze Pomorza – kata chłopców rocznik 2008-2009  7 kyu; Koszalin 16.11.2019r.


Liliana Szklarek

– I miejsce w zawodach o Puchar Wielkopolski w karate tradycyjnym

– I miejsce w XI Klubowym Turnieju Mikołajkowym w Karate Tradycyjnym w konkurencji Kata

– I miejsce w XI Klubowym Turnieju Mikołajkowym w Karate Tradycyjnym w konkurencji Kumite

– II miejsce w zawodach o Puchar Pomorza w karate tradycyjnym


Mateusz Szwemin

– I miejsce w Festiwalu Judo Dzieci w wadze 29 kg.  organizowanym przez Okręgowy Związek Judo

– I miejsce w I Ogólnopolskim Turnieju Judo dzieci o Puchar Wójta Gminy Białośliwie. kategoria wagowa 27 kg

– I miejsce w Festiwalu Judo Dzieci w wadze 27 kg. organizowanym przez Okręgowy Związek Judo

– II miejsce w I Turnieju Judo dla dzieci i młodzieży im. Edwarda Morusa

– II miejsce w XVII Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci o Puchar Wójta Gminy Kaczory

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Aleksander Duljasz

– I miejsce w I Ogólnopolskim Turnieju Judo dzieci o Puchar Wójta Gminy Białośliwie. kategoria wagowa 36 kg


DRUŻYNOWO

– III miejsce w finałach Mistrzostw Powiatu w piłce siatkowej ( Dominika Powałka, Patrycja Bak, Julia Szprejda, Julia Och, Oliwia Kłosińska, Wiktoria Kamba-Kibatshi, Alicja Ciszek, Weronika Szumska, Kinga Kłygo, Maja Nowak, Laura Bońka, Dominika Szulc, Vanessa Popielas, Ania Kowalska)

____________________

– I miejsce w turnieju eliminacyjnym Mistrzostw Powiatu w piłce siatkowej rocznika 2005-2006 (Julia Och, Dominika Powałka, Patrycja Bak, Julia Szprejda, Oliwia Kłosińska, Vanessa Popielas, Weronika Szumska, Dominika Szulc, Anna Kowalska, Wiktoria Kamba-Kibatshi, Laura Bońka, Kinga Kłygo, Maja Nowak)

____________________

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej (Alicja Ciszek, Dominika Powałka, Julia Och, Patrycja Bak, Vanessa Popielas, Weronika Szumska, Oliwia Kłosińska, Wiktoria Kamba-Kibatshi, Laura Bońka, Anna Kowalska)

____________________

– I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w unihokeju dziewcząt rocznik 2005-2006 (Patrycja Bak, Julia Och, Dominika Powałka, Julia Szprejda, Dominika Szulc, Wiktoria Kamba-Kibatshi, Vanessa Popielas, Olga Plucińska, Maja Nowak, Kinga Kłygo, Kinga Pruszinska)

____________________

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w unihokeju dziewcząt rocznik 2005-2006 ( Bak Patrycja, Och Julia, Popielas Vanessa, Powałka Dominika, Szprejda Julia, Szulc Dominika, Kłygo Kinga, Pruszinska Kinga, Kamba-Kibatshi Wiktoria, Nowak Maja i Plucińska Olga)

____________________

– I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w szachach (Martyna Wypchło, Christian Ronaldo Lautaru-Kubik, Kinga Kachelek, Julia Knitter)

____________________

– II miejsce w gminnym turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” (Bartosz Krawczyk, Igor Kłygo, Wiktor Kwiatkowski, Samuel Bońka, Filip Dumza, Konrad Kobusiński, Nikodem Martin, Mateusz Świderski, Wiktor Błesnowski, Tobiasz Mila)

 

 

**************************************************************************************************************************************************************************************

 

 

2018/2019

SUKCESY ARTYSTYCZNE

Barbara Kotula

– I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Mali czarodzieje”


Julia Momot

– I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Anglojęzycznej


Julia Giełczyk

– I miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Namaluj swój świat”


Oliwia Senger

– II miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Namaluj swój świat”


Antonina Szczepanik

– III miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Namaluj swój świat”


Barabara Golczyk

– Wyróżnienie w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Namaluj swój świat”


Pola Książka

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Mój pupil”


Aleksander Duljasz

– Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Mój ulubiony wiersz”


Vanessa Pigłowska

– Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie na Lampę Roratnią


Wiktoria Kamba-Kibatshi

– Wyróżnienie w XVII Miejskim Konkursie Recytatorskim „Poezja sercu bliska”


Alan Malewski

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”


Zuzanna Tomaszewicz

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”


Miłosz Nowak

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”


Marcelina Michno

– II miejsce w XI Miejskim Konkursie Plastycznym „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy” w kategorii klas III


Nikola Kwiatkowska

– II miejsce w XI Miejskim Konkursie Plastycznym „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy” w kategorii klas II


Szczęch Wiktor

– Wyróżnienie w XI Miejskim Konkursie Plastycznym „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy” w kategorii klas I


Mateusz Świderski

– I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Pocztówkę „Polska to moja ojczyzna”


Klaudia Zając

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Pocztówkę „Polska to moja ojczyzna”


Nikola Ptasińska

– III miejsce w Miejskim Konkursie plastycznym „Podniebni Rycerze”

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Pocztówkę „Polska to moja ojczyzna”


Olga Plucińska

–  II miejsce w Wojewódzkim Konkursie  Przyrodniczo – Artystycznym „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – grzyby wielkopolskich parków krajobrazowych” w kategorii rysunek


Zuzanna Weinstok

–  III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczo – Artystycznym „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – grzyby wielkopolskich parków krajobrazowych” w kategorii rysunek

 

SUKCESY EDUKACYJNE

Amelia Marciniuk

Laureatka rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego oraz uczestniczka etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka


Bartosz Sławiński

– Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”


Hubert Makowski

– Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”


Barbara Kotula

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł matematyczny”


Aleksander Beker

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł informatyczny”

– Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Matematycznym dla uczniów klas II Szkół Podstawowych „Mały Matematyk”


Veronika Panasiuk

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł matematyczny”


Aleksander Duljasz

– Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Matematycznym dla uczniów klas II Szkół Podstawowych „Mały Matematyk”


Maria Jasion

– III miejsce w Miejskim Konkursie Poetyckim „Nasz świat”


Wiktoria Hołowacz

– III miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Nic ponad czar miłości…”

– Wyróżnienie w XVI Regionalnym Konkursie Literackim „O złote pióro pod hasłem: Od magii świata do magii słowa”

– I miejsce w VI Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Własnej „Rodzi się słowo we mnie..” pod patronatem Prezydenta Miasta Piły w kategorii klas VII – VIII i gimnazjum

– Laureatka Powiatowego Konkursu Artystycznego „Stwórz własną książkę”


Julia Momot

– I miejsce – „Konkurs recytatorski poezji anglojęzyczne dla szkół podstawowych”


Marika Pytlarz

– I miejsce w XVI Regionalnym Konkursie Literackim „O złote pióro pod hasłem: Od magii świata do magii słowa”

– I miejsce w VI Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Własnej „Rodzi się słowo we mnie..” pod patronatem Prezydenta Miasta Piły w kategorii klas IV – VI

– Nagroda za smutny mini świat przed kapitalnym remontem w XXII Ogólnopolskim i XXXII Wojewódzkim Przeglądzie Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej Lipa 2018 pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska Białej

– II miejsce w XXIII Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce


Wiktoria Pytlarz

– II miejsce w XVI Regionalnym Konkursie Literackim „O złote pióro pod hasłem: Od magii świata do magii słowa”

– III miejsce w VI Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Własnej „Rodzi się słowo we mnie..” pod patronatem Prezydenta Miasta Piły w kategorii klas VII – VIII i gimnazjum


Daniel Dębicki

– I miejsce w IV edycji Miejskiego Turnieju Historycznego „Jeden z dziesięciu” dla uczniów szkół podstawowych miasta Piły z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

– II miejsce w XIII Powiatoym i i Miejskim Konkursie Historycznym „Wielka i Mała Polska”


Julia Misiak

– III miejsce w XVI Regionalnym Konkursie Literackim „O złote pióro pod hasłem: Od magii świata do magii słowa”

– Laureatka Powiatowego Konkursu Artystycznego „Stwórz własną książkę”


Julia Wiśniewska

– Nagroda Specjalna w XVI Regionalnym Konkursie Literackim „O złote pióro pod hasłem: Od magii świata do magii słowa”

– Laureatka Powiatowego Konkursu Artystycznego „Stwórz własną książkę”


Julia Knitter

– Laureatka Powiatowego Konkursu Artystycznego „Stwórz własną książkę”


Kinga Kachelek

– Laureatka Powiatowego Konkursu Artystycznego „Stwórz własną książkę”


Martyna Serwatka

–  I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczo – Artystycznym „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – grzyby wielkopolskich parków krajobrazowych” w kategorii wierszyk


Aleksandra Serocka

–  III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczo – Artystycznym „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – grzyby wielkopolskich parków krajobrazowych” w kategorii wierszyk

SUKCESY SPORTOWE

Zuzanna Kępczyńska

– III miejsce w Mistrzostwach Piły w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt klas IV w skoku w dal


Dmytro Molodeishev

– III miejsce w IX Zawodach Pływackich Halloween 2018


Oliwia Nowakowska

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Unihokeju Dziewcząt


Patrycja Piszel

– I miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek w Piłce Siatkowej Dziewcząt

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Unihokeju Dziewcząt


Mikołaj Andrzejewski

– Finalista Mistrzostw Polski Czwartków Lekkoatletycznych w biegu na 1000 m


Mateusz Świderski

– I miejsce w biegu na 1000 m w finale Powiatu Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych

– Finalista Mistrzostw Polski Czwartków Lekkoatletycznych w biegu na 1000 m


Aleksandra Nowak

– Grand Prix Piły w Czwartkach Lekkoatletycznych. Awans na Mistrzostwa Polski


Aleksander Beker

– II miejsce w kategorii No-Gi w Mistrzostwach Polski DUKO Brasilian Jiu Jitsu w Tarnowie Podgórnym

– III miejsce w kategorii Gi w Mistrzostwach Polski DUKO Brasilian Jiu Jitsu w Tarnowie Podgórnym

– III miejsce w kategorii Gi w Mistrzostwach Polski DUKO Brasilian Jiu Jitsu w Stargardzie


Julia Giełczyk

– złoty medal w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „O Koszyczek Truskawek” w Szczecinku  w kategorii 8-9 H

– srebrny medal w XX Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w kategorii 8-9 H

– srebrny medal w Turnieju Tańca Towarzyskiego w Szczecinku w kategorii 7-8 H

– srebrny medal w Mikołajkowym Turnieju Tańca Towarzyskiego w Szczecinku w kategorii 7-8 H


Kinga Balcewicz

– I miejsce w I Sportowych Regatach Rodzinnych dla Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Trzcianki w klasie CADET


Kinga Kłygo

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju L.A. w rzucie piłeczką palantową


Wiktoria Szymańska

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju L.A. w rzucie piłeczką palantową


Liliana Szklarek

– I miejsce w X Klubowym Turnieju Małego Mistrza w Karate Tradycyjnym

– I miejsce w II Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Karate Tradycyjnym w konkurencji Kumite dziewcząt w Tarnowie 10-11 lat 8-7 kyu

– II miejsce w II Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Karate Tradycyjnym w konkurencji Kata dziewcząt 10-11 lat, 8-7 kyu

– I miejsce w XVI Turnieju Eliminacyjnym do Pucharu Polski i Mistrzostw Polski w Karate tradycyjnym we Wrześni (Kata dziewcząt 10-11 lat, 8 kyu)

– I miejsce w IX Pucharze Pomorza w Karate Tradycyjnym w Gdasku w kategorii dzieci B – rocznik 2010 – 2009 w konkurencji Kata dziewcząt 9 – 8 kyu

– II miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju w Karate Tradycyjnym w Pile (8 – 7 kyu)

– III miejsce w XI Klubowym Turnieju Mikołajkowym w Karate Tradycyjnym


Tobiasz Mila

– I miejsce w IX Pucharze Pomorza w Karate Tradycyjnym (KATA chłopców 9-8 kyu)  

– I miejsce w Pucharze Wielkopolski w Karate Tradycyjnym (KUMITE 8-7 kyu) 

–  II miejsce w Pucharze Wielkopolski w Karate Tradycyjnym (KATA 7-8kyu)

– II miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju w Karate Tradycyjnym (KATA 8-7 kyu)


Patryk Kowalski

– III miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju w Karate Tradycyjnym (KATA 8-7 kyu)


Mikołaj Czechowicz

– II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w biegach przełajowych w kategorii U16M (3000m)

– III miejsce w Mistrzostwach polski w Duathlonie w kategorii młodzików

– III miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w biegach przełajowych


Kacper Krygier

– I miejsce w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu formuła Kick-Light w kategorii 63 kg.

– I miejsce w Polish Figihter Cup w kick – boxingu

– III miejsce w Pucharze Polski w kick – boxingu


Mateusz Szwemin

– I miejsce w XVI Ogólnopolskim Turnieju Judo Młodzików, Młodziczek i Dzieci o Puchar Wójta Gminy Kaczory

– I miejsce w Festiwalu Judo Dzieci w wadze 26 kg. organizowanym przez Okręgowy Związek Judo w Poznaniu

– II miejsce w II Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Judo 2019 w kategorii wagowej 26 kg.


Aleksander Duljasz

– I miejsce w II Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Judo 2019 w kategorii wagowej 35 kg.

– II miejsce w XVI Ogólnopolskim Turnieju Judo Młodzików, Młodziczek i Dzieci o Puchar Wójta Gminy Kaczory

– II miejsce w cyklu XII Eliminacji VI Pilskiej Amatorskiej Ligi Strzeleckiej – strzelanie z karabinka pneumatycznego o Puchar Prezydenta Miasta Piły w kategorii do lat 12


Stanisław Moszczeński

– II miejsce w Mistrzostwach Pilskich Szkół Podstawowych w Kolarstwie Przełajowym w kategorii klas I – III


Szymon Werenz

– I miejsce w biegu na 1000 m w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców

– III miejsce w rzucie piłeczką palantową w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym

– Finalista Mistrzostw Polski Czwartków Lekkoatletycznych w biegu na 1000 m

– II miejsce w biegu na 1000 m w finale Powiaty Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych


DRUŻYNOWO

– II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Nożnej


– III miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Piłce Nożnej


– III miejsce w Mistrzostwach Piły Szkół Podstawowych klas V w Maratonie Koszykówki (Aleksandra Nowak, Joanna Rosa, Aleksandra Serocka, Klaudia Ryś, Wiktoria Janowska, Paulina Frydryszek, Zuzanna Sławińska, Nadia Nowak, Maja Szwedowicz, Zuzanna Myszelska)


– II miejsce w Miejskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców klas IV (Krawczyk Bartosz, Bońka Samuel, Martin Nikodem, Kłygo Igor, Dumza Filip, Mila Tobiasz, Błesnowski Wiktor, Kwiatkowski Wiktor, Leskiv Maksym, Sporek Dawid)


– III miejsce w Mistrzostwach Powiatowych w Unihokeju dziewcząt klas VI (Bońka Laura, Kaja Małgorzata, Kamba-Kibatshi Wiktoria, Kłygo Kinga, Marek Liliana, Nowak Maja, Plucińska Olga, Pawlak Milena, Pruszinska Kinga, Szymańska Wiktoria, Winiecka Julia)


– I miejsce w Mistrzostwach Piły Szkół Podstawowych w Unihokeju dziewcząt klas V  (Aleksandra Nowak, Maja Szwedowicz, Aleksandra Serocka, Joanna Rosa, Wiktoria Janowska, Zuzanna Myszelska, Zuzanna Pawlak, Martyna Serwatka)


– II miejsce w Mistrzostwach Piły Szkół Podstawowych w Unihokeju chłopców klas V  (Świderski Mateusz, Hagedorn Szymon, Pawłowski Maciej, Pigłowski Jakub, Falkowski Maciej, Stachowicz Miłosz, Andrzejewski Mikołaj, Sławiński Bartosz)


– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych (Mikołaj Czechowicz, Marcel Siuda, Kacper Hudzik, Kacper Zieliński, Kacper Rokieta, Jakub Cieślik, Michał Molak, Szymon Tomaszewski, Patryk Pisula, Dorian Rabiński, Jakub Warzecha)


– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Ręcznej Chłopców (Hubert Kobusiński, Kacper Zieliński, Marcel Siuda, Mikołaj Czechowicz, Wiktor Baliński, Bartek Wiza, Kacper Hudzik, Dorian Rabiński, Patryk Pisula)


 

2017/2018

SUKCESY ARTYSTYCZNE

Zbiorowe

– Wyróżnienie w VIII Miejskim Konkursie „Rozśpiewane pierwszaki” (Kinga Balcewicz, Marcelina Barszcz, Zosia Pawlak, Vanessa Pigłowska i Lena Szylka)

Indywidualne

Liliana Szklarek

– I nagroda w Miejskim Konkursie Plastycznym „Bezpieczeństwo w oczach dziecka” w kategorii klas II

Wiktoria Wójcik

– Laureatka konkursu artystycznego „Stwórz własną książkę” za pracę „Tajemnicza przygoda”

Mateusz Świderski

–  Laureat konkursu artystycznego „Stwórz własną książkę” za pracę „Piłkarska przygoda”

Tobiasz Mila

– II miejsce w X Miejskim Konkursie plastycznym dla uczniów szkół podstawowych klas I – III „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy”

– II nagroda w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ilustracja do ulubionego wiersza J. Brzechwy”

Oliwia Senger

– Wyróżnienie w X Miejskim Konkursie plastycznym dla uczniów szkół podstawowych klas I – III „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy”

Sylwia Kajkowska

–  Laureatka konkursu artystycznego „Stwórz własną książkę” za pracę „Tamis wędrowiec”

Julia Wiśniewska

–  Laureatka konkursu artystycznego „Stwórz własną książkę” za fotografię „The rest is silence…”

Zuzanna Weinstok

– III miejsce w miejskim konkursie kolęd i pastorałek

Iwona Stawera

– II miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – roślin pól, lasów i ogrodów wielkopolskich parków krajobrazowych” w kategorii rysunek

Amelia Turczynowicz

– II miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Barwy wszechświata”

SUKCESY EDUKACYJNE

Julia Momot

– Tytuł II Wiceintegrancika w XVII Miejskim Konkursie Wiedzy Zintegrowanej dla uczniów klas III

Gabriel Toruń

– Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

Hubert Makowski

– Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

Mateusz Szwemin

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie „Orzeł Matematyczny”

Marcel Zawada

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie „Orzeł Matematyczny”

Adrian Słomkowski

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie „Orzeł Matematyczny”

Zbiorowe

– II miejsce w Miejskim Konkursie „Ja i Przyroda” (Szymon Andrzsejewski, Laura Bońka, Wiktoria Kamba-Kibatshi)

– I miejsce w IX Miejskim Konkursie Mitologicznym „Na Olimpie” (Laura Bońka, Wiktoria Kamba-Kibatshi, Paweł Samul)

Marika Pytlarz

– II nagroda w Konkursie Poetyckim im. Janusza Korczaka

– I miejsce w X jubileuszowym ogólnopolskim konkursie „Siedem grzechów głównych” w kategorii poezja

– Nagroda za miłosną historię kamienia, który w ptaka się zamienia w XXXV Wojewódzkim i XXI Ogólnopolskim Przeglądzie Dziecięcej i MłodzieżowejTwórczości Literackiej

– Wyróżnienie Senatora Rzeczypospolitej Polskiej Mieczysława Augustyna w IV edycji ogólnopolskiego konkursu „List do taty”

– Wyróżnienie w XXVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego dla Dzieci i Młodzieży „Młodzi Twórcy Literatury – Skrzydła mi rosną u ramion”

– Laureatka powiatowego etapu XXII Konkursu „Wielkopolska moja mała ojczyzna”

– I miejsce w XV Regionalnym Konkursie Literackim o ” Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa”

Wiktoria Wójcik

– III miejsce w  XV Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa”

Kacper Podgajny

– Laureat XV Regionalnego Konkursu Literackiego „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa”

 

 

SUKCESY SPORTOWE

Wiktoria Szymańska

– II miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w rzucie piłeczką palantową


Aleksandra Nowak

– II miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w rzucie piłeczką palantową


Nadia Nowak

– II miejsce finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w skoku w dal


Wiktoria Kamba-Kibatshi

– I miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w biegu na 300 m


Szymon Andrzejewski

– III miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w biegu na 300 m


Wiktor Czajkowski

– II miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w biegu na 60 m


Szymon Werenz

– II miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w biegu na 1000 m

– III miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A wrzucie piłeczką palantową


Dominik Rogowski

– I miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w biegu na 1000 m


Wiktoria Wójcik

– I miejsce w  finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w rzucie piłeczką palantową

– IV miejsce na Mistrzostwach Polski Czwartków La w rzucie piłeczką palantową w roczniku 2007


Zbiorowo

– I miejsce w Pilskim Maratonie Koszykówki (Wiktoria Wójcik, Aleksandra Nowak, Joanna Rosa, Aleksandra Serocka, Martyna Serwatka, Klaudia Ryś, Wiktoria Janowska, Wiktoria Jastrzębska, Bartosz Krawczyk, Zuzanna Pawlak)


– I miejsce w Gwiazdkowym Turnieju Minisiatkówki dziewcząt


– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej (chłopcy rocznik 2002 – 2004)


– III miejsce w Wiosennym Turnieju Gier i Zabaw Pilskich Szkół Podstawowych w kategorii klas I – IV (Kinga Balcewicz, Liliana Szklarek, Gracjan Kobus, Sofia Zaiats, Karol Hływa, Wiktoria Wójcik, Mateusz Świderski)