DYŻUR WAKACYJNY

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że w roku 2021 oddziały przedszkolne w SP nr 5 pełnią dyżur w lipcu.

PLAN PRACY DYŻURUJĄCYCH PRZEDSZKOLI

Nabór na okres wakacyjny trwać będzie od 15 maja do 15 czerwca br. w formie tradycyjnej (papierowej).

Rodzice dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych, które potrzebują opieki w okresie wakacyjnym:

• w lipcu – w naszym przedszkolu muszą pobrać i złożyć deklarację w sekretariacie szkoły (złożenie deklaracji w wymaganym terminie jest równoznaczne z przyjęciem dziecka na lipiec)
  • w sierpniu – w innym publicznym pilskim przedszkolu muszą pobrać i złożyć dokumenty (wniosek wraz załącznikami) w wybranej przez siebie placówce pełniącej dyżur w sierpniu.

DEKLARACJA

Rodzice dzieci z pozostałych przedszkoli prowadzonych przez Gminę Piła, które potrzebują opieki w lipcu br.:

• składają wniosek wraz z wymaganymi załącznikami w sekretariacie szkoły (czynnym od 7.00 do 15.00) lub w skrzynce podawczej, znajdującej się w holu szkoły.

Informacja o przyjęciu lub nieprzyjęciu dziecka do oddziałów przedszkolnych na wolne miejsca w lipcu, zostanie zamieszczona 18 czerwca na stronie internetowej szkoły.

WNIOSEK

OŚWIADCZENIE