Szkolna debata przedwyborcza

24 września 2019 roku odbyła się Szkolna Debata Wyborcza pomiędzy następującymi kandydatkami wymienionymi w kolejności alfabetycznej zgodnie ze Szkolną Ordynacją Wyborczą:

Biłas Wiktoria z klasy 7B,

Główczewska Zuzanna z klasy 4A,

Momot Julia z klasy 5B,

Pawlak Zuzanna z klasy 6A,

Szprejda Julia z klasy 8A.

Każda osoba przedstawiła niesamowity program wyborczy. Buduje również fakt, iż wszystkie kandydatki zostały wyłonione na osobnych poziomach klasowych co daje pewność zbalansowanej reprezentacji oczekiwań uczniowskich. Same wybory odbędą się w środę 2 października 2019 r. na lekcjach wychowawczych. Każdy może oddać tylko jeden głos zakreślając kratkę przy imieniu i nazwisku swojej kandydatki.

Życzymy powodzenia! 😉

M. Pazdej