Żużlowcy w „Piątce”

25 września uczniowie klasy III a gościli przedstawicieli Klubu Polonia Piła. Pan wiceprezes zarządu klubu pan Remigiusz Kaja opowiedział o swojej ulubionej dyscyplinie sportu, jaką jest żużel. Przedstawił dzieciom dwóch panów pracujących w klubie. Buł między nimi żużlowiec Piotr Gryszpiński, który rozdawał autografy i gadżety. Największą atrakcją było pozowanie do zdjęć w stroju żużlowca na motorze oraz popis jazdy pana Piotra. Hałas był niesamowity, ale nikomu to nie przeszkadzało, bo dzieci często chodzą z rodzicami na żużel. W nagrodę za ciekawe pytania, wiedzę i ogromne zainteresowanie pan Remigiusz wręczył na ręce wychowawcy klasy dwie oryginalne czapki żużlowca. Otrzymają je dzieci, które wyróżnią się bardzo dobrym zachowaniem w ciągu tygodnia. Wszyscy bardzo ucieszyli się z tego spotkania i serdecznie pożegnali gości.

L.Kozera