Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej

We wtorek 4 grudnia 2019 roku trójka naszych uczennic: Nadia Nowak, Zuzanna Pawlak oraz Paulina Frydryszek z klasy 6 a reprezentowały szkołę podczas finału VII Miejskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Angielskiej, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile. Był on przeznaczony dla uczniów klas 6-8 oraz został objęty patronatem Prezydenta Miasta Piły. Młode artystki oraz artyści z wielkim zapałem i przejęciem prezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wszyscy nagradzani byli gromkimi brawami publiczności, wśród której byli również rodzice występujących dzieci. Konkurs stał na bardzo wysokim poziomie, gdyż charakteryzował się profesjonalizacją interpretacji deklamowanych utworów.

Dlatego tym bardziej miło jest nam poinformować, że Paulina Frydryszek z klasy 6 a uzyskała w nim 3 miejsce. Można by sądzić, że jeżeli podium składało by się z 5 miejsc to Nadia i Zuzanna również zostałyby wyróżnione.

M. Pazdej