Turniej tenisa stołowego

21 stycznia Samorząd Uczniowski zorganizował szkolny turniej tenisa stołowego o puchar Pani Dyrektor. Wzięło w nim udział 64 uczniów. Zawody zostały podzielone na 5 etapów: faza grupowa, 1/8 finału, ćwierćfinał, półfinał oraz finał. Rozegrano 128 meczów.

W kategorii dziewcząt najlepsze okazały się:

1. Liliana Szklarek z klasy 4 a,
  2. Martyna Serwatka z klasy 6 a,
  3. Klaudia Piotrowska z klasy 7 b.

Natomiast w kategorii chłopców:

1. Szymon Hagedorn z klasy 6 a,
  2. Marcin Hływa z klasy 6 b,
  3. Mikołaj Skarbiński z klasy 8 b.

Na uwagę zasługuje fakt, że wśród dziewcząt zwyciężyła uczennica najmłodszej klasy 4, a u chłopców uczeń ze złamaną ręką.

Laureaci otrzymali puchary i medale od Samorządu Uczniowskiego oraz upominki firmy Avon, które zostały ufundowane przez Panią Justynę Berndt. Poza tym wszyscy uczestnicy dostali słodkie upominki.

Dziękujemy serdecznie Pani Aleksandrze Horbatowicz, Księdzu Przemysławowi Malinowskiemu i Panu Szymonowi Czerwińskiemu za sędziowanie w turnieju oraz Pani Honoracie Sekuterskiej-Nowak za udział w zawodach, a także wykonanie ładnych zdjęć.

M. Pazdej