Konkurs na najczystsze biurko

Pewnie znacie powiedzenia Alberta Einsteina, które wielokrotnie były dobrym wytłumaczeniem na artystyczny nieład: „Kreatywny bałagan vs. Produktywny porządek. Jeżeli szukasz nowych rozwiązań poszukaj ich w bałaganie, ale kiedy już je znajdziesz i postanowisz wdrożyć je w życie… posprzątaj to biurko.”

Natomiast niektórych inne słowa przekonują bardziej:

„Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, to oznaką czego jest puste biurko?”.

W związku ze zdalnym nauczaniem oraz aby sprawdzić jak to wygląda u Was, Szkolny Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na najlepsze zdjęcie posprzątanego biurka, na którym znajdują się niezbędniki szkolne, np. piórnik lub zeszyty itp.

Opisane prace konkursowe należy przesłać na adres mateusz.pazdej@wp.pl w terminie do 22 lutego 2021 r.

Liczymy na Wasze kreatywne pomysły! 😉

M.Pazdej