Dzień Bezpiecznego Internetu

Dnia 9 lutego klasy II i III przystąpiły do akcji pt. „Dzień Bezpiecznego Internetu” realizowanego przez Monikę i Pawła Bęben. Tego dnia dzieci przyczepiały sobie karteczki z wybraną przez siebie zasadą bezpiecznego zachowywania się w Internecie.  Uczniowie muszą być świadomi, że Internet to nie  tylko przyjemności, ale także niebezpieczeństwo. Oprócz tego w tym tygodniu wszystkie klasy II i III będą miały zajęcia poświęcone bezpiecznemu korzystaniu z Internetu. Dzieci obejrzą filmy, zrobią gazetkę i mapę myśli, zagrają w gry edukacyjne i będą uczestniczyć w konkursie plastyczno-informatycznym na najładniejszy plakat pt. „Bezpieczny Internet”. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się we wtorek.

Wszystkim dzieciom dziękujemy za tak liczne zaangażowanie się w tą akcję.

Monika i Paweł Bęben