Pasja Maksymiliana

Maksymilian Adam Kamiński z klasy 1a został wyróżniony przez Szkolny Samorząd Uczniowski w konkursie pt. „Moja pasja kluczem do sukcesu”.

Jego hobby to piłka nożna. Dlatego systematycznie trenuje w jednym z pilskich klubów. Footballem interesuje się od zawsze, ponieważ uwielbia aktywnie wypoczywać. Wraz z rodzicami już w przedszkolu wychodził codziennie na boisko, aby kopać piłkę. Sport jest jego pasją, zatem spędzanie czasu wolnego w ten sposób sprawia mu ogromną radość. Z każdym treningiem idzie mu coraz lepiej. Nie tylko uczy się nowych trików lecz również analizuje meczową taktykę. Stara się rozwijać w tym kierunku, ponieważ chce zostać profesjonalnym piłkarzem spełniając w ten sposób swoje marzenia. Kocha ten sport bo nauczył go walczyć o swoje. Dzięki niemu wie, że tylko ciężką pracą i determinacją można osiągać wyznaczone cele. Panie Robercie Lewandowski rośnie już Panu poważna konkurencja!