Wielka zbiórka zabawek

Zbliżający się koniec roku szkolnego nastraja do robienia porządków. Dlatego w związku z Dniem Dziecka Szkolny Samorząd Uczniowski ogłasza „Wielką Zbiórkę Zabawek”.

Prosimy o przyniesienie (zamiast wyrzucania) nieużywanych zabawek, po młodszym bracie lub siostrze, abyśmy mogli przekazać je dzieciom w oddziałach przedszkolnych. Mogą to być: zabawki do piaskownicy, samochody, stare malutkie hulajnogi, rowerki biegowe, które zalegają w piwnicy lub na strychu. Natomiast do sal: klocki, puzzle, gry, książeczki lub jakieś drobne zabawki. Ze względów sanitarnych proszę nie przynosić pluszaków. Zbiórka trwa do poniedziałku, 7 czerwca 2021 r. Dary można zostawić w holu budynku przy Al. Niepodległości.
M.Pazdej