Konkurs „Orzeł Matematyczny” rozstrzygnięty

Z satysfakcją informuję, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” online, w którym wzięło udział 37 uczniów klas 4 – 8 naszej szkoły.

Najwyższy wynik w szkole uzyskała Zofia Berndt z kl. 6a, która z liczbą punktów 23 zajęła IV miejsce w kraju. Laureatami konkursu zostali również: Aleksander Becker – zajmując V miejsce w kraju, Szymon Kończak i Liliana Szklarek – zajmując VI miejsce w kraju, Zosia Pawlak, Aleksander Duljasz, Marta Manowska i Martyna Pytlarz – zajmując VII miejsce w kraju oraz Mateusz Szwemin, Julia Momot i Hubert Makowski – zajmując VIII miejsce w kraju.

Serdecznie gratuluję laureatom oraz wszystkim pozostałym uczestnikom rywalizacji o tytuł „Orła Matematycznego”, którzy także wykazali się dużą sprawnością matematyczną i uzyskali bardzo dobre wyniki.

Sylwia Woś-Kamińska