Wybory na Przewodniczącą Rady SSU

W wyborach na Przewodniczącą Rady Szkolnego Samorządu Uczniowskiego w dniu 28 września 2021 r. startowały 4 kandydatki. W głosowaniu wzięło udział 308 uczniów na 348 uprawnionych oraz 32 pracowników szkoły co daje liczbę 340. Oddano 335 ważnych głosów oraz 5 nieważnych. Po przeliczeniu kart wyborczych Szkolna Komisja Wyborcza pragnie ogłosić, iż nową Przewodniczącą Rady Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 5 im. Dzieci Polskich w Pile na rok szkolny 2021/2022 wybrana została Martyna Rerek z klasy 8c uzyskując 123 głosy. Skład Prezydium uzupełnią: Julia Brewka z klasy 7d i Zofia Berndt z klasy 7a jako wiceprzewodniczące, sekretarz – Lena Januszewska z klasy 4a oraz skarbnik – Martyna Wypchło z klasy 8c. Gratulujemy serdecznie!

M.Pazdej

>>zobacz zdjęcia<<