Klasy czwarte tworzą „Wehikuł czasu”

W dniu 07.10.2021r. uczniowie klasy IV a i IV b wzięli udział w zajęciach integracyjnych „Wehikuł czasu”, które przeprowadzili specjaliści z ZPPP w Pile. Celem warsztatów było nabycie umiejętności współpracy w grupie. Uczniowie każdej klasy zostali losowo podzieleni na cztery zespoły. Zadaniem każdego  z nich było ustalenie planu działania, podzielenie się zadaniami i docelowo wspólne stworzenie maszyny przenoszącej w czasie. Wszyscy uczestnicy warsztatów pracowali zgodnie, z dużym zaangażowaniem oraz wykazali się talentami plastycznymi o czym można się przekonać oglądając efekty ich pracy.

                                                                                                                                             Paulina Zielińska – pedagog

>> zobacz zdjęcia <<