Szkolna debata

13 października 2021 r. Samorząd Uczniowski zorganizował szkolną debatę pt. „Tytoń, narkotyki, dopalacze oraz alkohol – jak się przed tym bronić?”. Odbyła się ona w związku z naszym udziałem w ogólnopolskim projekcie pt. „Lider Samorządu Uczniowskiego”. Spotkanie zostało przeprowadzone przez Klub Debat Oksfordzkich w składzie: Julia Brewka z 7d, Marta Manowska z 6a, Zosia Berndt z 7a, Angelika Majka z 6b oraz Martyna Szopińska, Julia Nowak i Martyna Rerek z 8c. Dziękujemy również serdecznie klasom 4c, 5c, 6a, a w szczególności 8a za wykonanie pięknych plakatów.

Jednocześnie zapraszamy serdecznie wszystkich na szkolną debatę pt. „STOP AGRESJI I PRZEMOCY!”, która odbędzie się 3 listopada 2021 r. na stołówce szkolnej. Zaczynamy o godz. 15:40. Obowiązuje strój galowy oraz maseczki!

M. Pazdej

>>zobacz zdjęcia<<