Tytuł Mistrza Baśni przyznany

21 pażdziernika w czytelni odbyło się spotkanie „Popołudnie z baśnią”, połączone z konkursem pięknego czytania. Uczniowie klas 4 i 5 pięknie przeczytali wybrane przez siebie utwory, a jury w składzie: Julia Brewka (przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego), Julia Momot i Angelika Majka (przedstawicielki Klubu Przyjaciół Biblioteki) pod okiem pana Mateusza Pazdeja zdecydowało, że tytuł Mistrza Baśni `21 otrzyma Mateusz Szwemin z kl. 5c, który zapoznał nas z baśnią „O rybaku i dżinie”. Dodatkowo uczestnicy przyznali Nagrodę Publiczności Kacprowi Jankunowi z kl. 4a – za baśń „Wilk i siedem koźlątek”. Spotkanie poprowadziła Marcelina Barszcz wraz z p. Anną Śliwiak.

Wszystkim uczestnikom gratuluję występu, poziom był wyrównany, o czym świadczą wyniki.