Dyniowy zawrót głowy

Rozstrzygnięto konkurs „Dyniowy zawrót głowy.Następujące osoby zostały wyróżnione przez Samorząd Uczniowski: Stefan Bratkowski z 2b, Aleksander Duljasz z 5c, Anna Glugla z 2a, Daria Havrylenko z 3a, Nikita Havrylenko z 5a, Alan Hubiasz z 3a, Oliwia Jankowska z 1b, Natalia Karwat z 1c Oliwia Kotecka z 7c, Wiktor Kowalski z 3a, Oliwia Krawczonek z 1a, Ignacy Król z przedszkola, Jakub Krysiak z 2a, Oliwia Maciaszek z 1b, Oliwier Oleszkowicz z 3a, Piotr Stadnik z 3c, Adrian Staniszewski z 5c, Natalia Szatkowska z 7b, Michalina Śmidowicz z 3a oraz Zofia Urbańska z 3b.

Laureaci klas 4-8 otrzymają słodkie upominki w środę 3 listopada 2021 r. o godz. 15:40 na stołówce podczas szkolnej debaty na której obowiązuje strój galowy. Natomiast uczniom klas 1-3 wręczone zostaną podczas zebrania Samorządziku, które odbędzie się w czwartek 18 listopada 2021 r. o godz. 13:45 w sali nr 24 w budynku przy Al. Niepodległości. Serdecznie Wam gratulujemy! Pamiętajcie o maseczkach.

SSU