Konkurs na kalendarz adwentowy dla klas 4-8

Kalendarz adwentowy to tradycja, zgodnie z którą dzieci w Niemczech i nie tylko 1 grudnia otrzymują kalendarz z 24 okienkami/przegródkami, zawierającymi drobne niespodzianki. Okienka są ponumerowane i każdego dnia dziecko może otworzyć tylko jedno okienko. Kalendarz ma umilić dzieciom czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.
Wykonajcie kalendarz adwentowy „Adventskalender”, uwzględniając 24 okienka/ przegródki/pojemniczki itp. i ich numerację. Czekamy na ciekawe, kreatywne prace!! W swoich pracach wykorzystajcie tradycyjną kolorystykę świąteczną.
Forma wykonania kalendarza jest dowolna (nie online!!!!), każdy uczestnik może przygotować tylko jedną pracę (pracę proszę podpisać imieniem, nazwiskiem i klasą autora).
Prace należy dostarczyć do 10 grudnia 2021 r. (piątek) do p. Świderskiej lub p. Kusiorskiej.

Iwona Kusiorska i Agata Świderska