Pozdrowienia w językach obcych

W związku ze „Światowym Dniem Życzliwości i Pozdrowień” przypadającym na 21 listopada 2021 r. Szkolny Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najlepszy plakat z pozdrowieniami w językach obcych, którego celem było uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość oraz wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. W związku z tym, że warto zapobiegać problemom i często smutnej rzeczywistości przesłaniem naszej akcji było przede wszystkim hasło „Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta!” Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką.

Najciekawsze prace wykonali:

1. Maksymilian Banach z klasy 4c,
  2. Tytus Piaskowski z klasy 3a,
  3. Wiktor Kowalski z klasy 3a.

Serdecznie gratulujemy laureatom! Nagrody zostaną wręczone:

• w czwartek, 9 grudnia 2021 r. o godz. 13:45 w sali nr 24 przy Al. Niepodległości w klasach 1-3

oraz

• w środę, 15 grudnia 2021 r. o godz. 15:40 w stołówce szkolnej przy ul. Kujawskiej w klasach 4-8.

Pamiętajcie o maseczkach!

M.Pazdej