Święty Mikołaj u małych pacjentów

Uczniowie z Szkolnego Wolontariatu wraz ze swoim opiekunem Romanem Badziągiem oraz ks. Przemysławem Malinowskim kontynuują w każdym roku szkolnym akcję charytatywną „Chcemy i potrafimy pomagać „. Realizujemy wspólnie różne działania podczas, których wolontariusze mogą pomagać i nieść pomoc tym wszystkim, którzy takiej pomocy oczekują. W tym roku szkolnym również młodzi wolontariusze dotarli ze swoją pomocą do małych pacjentów z Oddziału Chirurgii Dziecięcej Szpitala Specjalistycznego w Pile. Obdarowali małych pacjentów zestawem książek, w tym kolorowanek, zagadek i łamigłówek oraz papierem ksero i artykułami szkolnymi, które przekazali pielęgniarce oddziałowej. Ze względów pandemicznych w imieniu wszystkich wolontariuszy z naszej szkoły mikołajkowy upominek na Oddział Chirurgii Dziecięcej dostarczył opiekun Szkolnego Wolontariatu Roman Badziąg wraz z ks. Przemkiem Malinowskim. Mali pacjenci – pamiętamy o Was i na naszą pomoc zawsze możecie liczyć!

Podziękowania dla uczennic klasy IIIc – Janinny Szczęch, Amelii Kaczanowicz i Heleny Kopacz.

>>zobacz zdjęcia<<

 

R.Badziąg